Prezent dla niego

Okazji w roku nie brakuje, aby obdarzyć kogoś bliskiego uroczym podarunkiem. I wcale nie musi to być nic wielkiego czy drogiego, aby sprawić radość. Ważne, aby trafiało w gusta obdarowanego. Co można zatem kupić miłośnikowi alkoholu? Jaki prezent dla niego będzie odpowiedni?

Dystrybutor alkoholu

Prezent dla niego w postaci naściennego dystrybutora alkoholu to wręcz spełnienie najskrytszych marzeń! Który smakosz wysokoprocentowych trunków nie uśmiechnąłby się rozkosznie na taki widok? Można mieć zatem pewność, że taki upominek, choć dość nietypowy w swojej postaci, przez co jeszcze bardziej atrakcyjny, to szalenie praktyczny. Nie wspominając o niezaprzeczalnych walorach wizualnych. Naścienny dystrybutor alkoholu to wyjątkowa dekoracja salonu czy innego, mniej lub bardziej ustronnego miejsca, który pozwoli na podłączenie kilku ulubionych trunków (eliminując tym samym panujący nieporządek w barku) oraz precyzyjne odmierzenie porcji 40 ml. Dystrybutor do alkoholu będzie idealnym prezentem dla niego, dzięki któremu robienie drinków stanie się jeszcze prostsze (i przyjemniejsze)!

Kamienie do… whisky!

Dystrybutor do alkoholu to nie jedyna gratka dla miłośnika alkoholowych napojów. Kolejną, niemniej interesującą propozycją są kamienie do whisky. Choć brzmi to co najmniej dziwnie, tak naprawdę jest to gadżet, w którym zakochał się niejeden fan bursztynowego trunku. Skutecznie zastępuje bowiem tradycyjne kostki lodu. Co ważne – nie rozcieńczając alkoholu, ani nie zmieniając jego smaku czy aromatu. Wystarczy je uprzednio schłodzić w zamrażarce, a potem zaskoczyć gości niecodziennym dodatkiem. Kamienie do whisky to idealny prezent dla niego – dla każdą okazję!

Zestaw szklanek z karafką

Następną propozycją jest zestaw szklanek z piękną karafką. Oryginalny, nowoczesny, a przy tym niezwykle praktyczny – zwłaszcza jeśli będzie podarowany smakoszowi alkoholi. W różnych kształtach i pojemnościach – będzie z pewnością trafionym prezentem dla niego!

A może gry alkoholowe?

Jest wiele upominków dla wytrawnych koneserów wysokoprocentowych trunków. Jednak nie wszystkie są tak oczywiste w swojej prostocie. Przykładem są gry alkoholowe, które skutecznie umilą spotkania „przy kieliszku”. Idealne na domówki i imprezy wyjazdowe. Śmieszne, przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, a do tego tak opisane, aby z łatwością zrozumieć je „na trzeźwo” i na „nie trzeźwo”. Taka gra to kolejny, równie interesujący pomysł na prezent dla niego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here