Co liczby mówią o Waszym związku

Dopasowanie numerologiczne dwóch osób to jedno z bardziej fascynujących zagadnień w numerologii. Na czym dokładnie polega numerologia partnerska i czego możemy się z niej dowiedzieć? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Liczby w służbie miłości

Numerologia to niezwykle interesująca dziedzina z pogranicza ezoteryki, magii czy psychologii. Zagłębiając się w tajemniczy świat liczb oraz wzajemnych relacji między nimi możemy dowiedzieć się wiele zarówno o nas samych, jak również o otaczającym nas świecie. Narzędzia numerologiczne mogą okazać się też bardzo pomocne w przypadku spraw sercowych. Bez względu na to, czy dopiero niedawno ugodziła Cię strzała amora, czy też jesteś już w długoletnim związku – wiedza ukryta w liczbach pozwoli znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące związku. To też świetna okazja aby poznać zapisaną w liczbach kompatybilność z potencjalnym kandydatem / kandydatką na partnera / partnerkę.

Na czym to polega?

Numerologia partnerska opera się na analizie wibracji głównych poszczególnych partnerów, a następnie na ocenie wzajemnego ich dopasowania. Aby obliczyć wibrację główną, podobnie jak to ma miejsce w przypadku sesji portretu numerologicznego, należy dodać do siebie poszczególne cyfry składające się na datę urodzenia każdego z partnerów (lub potencjalnych partnerów). Następnie należy zsumować poszczególne cyfry składające się na wynik, tak aby zredukować go do jednej cyfry. Wyjątek stanowią tzw. liczby mistrzowskie, np. 11, 22, 33 i 44, które nie podlegają redukcji. Znając wibracje główne dwóch osób oraz przypisywane im cechy, możemy sprawdzić ich wzajemne dopasowanie w związku. Przykładowo numerologiczna 1 wykazuje największą kompatybilność z 2 oraz 6, natomiast numerologiczna 9 ma duże szanse na zbudowanie szczęśliwej i trwałej relacji z inną 9 lub 7.

Zarówno na złe, jak i dobre czasy

Numerologia partnerska to doskonały punkt wyjścia do pracy nad związkiem w którym pojawił się kryzys lub pewne nieporozumienia. Partner przestał reagować na Twoje potrzeby? Czujesz, że coraz bardziej oddalacie się od siebie? Atmosfera w związku drastycznie się pogorszyła, a żadne dotychczasowe metody nie przyniosły znaczącej poprawy? Znajomość głównych wibracji poszczególnych partnerów oraz analiza cech osobowości im przypisanych może okazać się pomocna w naprawieniu relacji, zachęcając do podjęcia próby zbudowania na nowo trwałej i satysfakcjonującej więzi z drugim człowiekiem. Jednak to interesujące narzędzie numerologiczne to też ciekawy sposób na bliższe poznanie się partnerów, którzy nie mają problemów w związku, a pragną odkryć wzajemnie swoje mniej znane oblicze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here