karta flotowa e100

Karta paliwowa to proste narzędzie umożliwiające bezgotówkowe tankowanie na stacjach paliw. Kto może z niej skorzystać? Tak naprawdę każdy przedsiębiorca, który chciałby zoptymalizować swoje wydatki na paliwo. Nie trzeba mieć wcale floty kilkudziesięciu pojazdów, aby używanie karty paliwowej przynosiło korzyści. To świetne rozwiązanie również dla mniejszych firm, na przykład kurierskich, budowlanych, produkcyjnych czy korporacji taksówek.

Na jakie korzyści może liczyć właściciel firmy korzystający z karty paliwowej E100? Przede wszystkim na oszczędności na tankowaniu. Na wielu stacjach obowiązują go ceny hurtowe oraz specjalne rabaty, więc przedsiębiorca, który tankuje po kilka tysięcy litrów miesięcznie naprawdę sporo zaoszczędza. Kolejną, bardzo ważną korzyścią są faktury zbiorcze. Każdy, kto boryka się ze stosem faktur zbieranych od kierowców każdego miesiąca wie, że to droga przez mękę. Korzystając z kart paliwowych E100 mamy tylko jedną lub dwie faktury zbiorcze w miesiącu. Koniec z zagubionymi dokumentami i bałaganem w fakturach. Wszystko znajduje się w Panelu Klienta, wystarczy się zalogować, pobrać plik i przesłać do księgowej!

Co zyskuje przedsiębiorca korzystający z karty paliwowej?

Każdy dostawca kart oferuje inne warunki współpracy i inne narzędzia. Klienci E100 mają dostęp do dodatkowych narzędzi usprawniających ich biznes. Pierwszym z nich jest wspomniany już wcześniej Panel Klienta. To bardzo rozbudowana platforma do zarządzania wydatkami i rozliczeniami w jednym miejscu. W Panelu możemy też tworzyć zaawansowane raporty, dzięki którym lepiej zrozumiemy specyfikę naszych wydatków oraz sposoby na ich optymalizację. Drugim narzędziem dla osoby zarządzającej jest Lokator, czyli wyszukiwarka stacji oraz innych usług, takich jak myjnie, parkingi, sklepy czy warsztaty samochodowe. Dla kierowców mamy z kolei aplikację mobilną – to nasz niezawodny pomocnik w planowaniu trasy i wyszukiwaniu potrzebnych usług. Wszyscy Klienci E100 mają do dyspozycji osobistego opiekuna. Mogą się do niego zwrócić w razie jakichkolwiek pytań związanych ze współpracą z nami. Dbamy też o regularną edukację przedsiębiorców w zakresie przepisów z branży TSL. Nasz projekt E100 Akademia to cykl darmowych webinarów, na których poruszamy aktualne, palące tematy z sektora transportowego.

Dodatkowe usługi dla Klientów E100

Karty paliwowe E100 umożliwiają nie tylko bezgotówkowe tankowanie, ale też uiszczanie opłat za drogi, mosty, tunele czy promy. Kierowca może podróżować po płatnych drogach bez zatrzymywania się. Łącznie, w całej Europie są aż 132 tysiące kilometrów takich tras!

Inna usługa dostępna dla Klientów E100 to zwrot podatku VAT za tankowanie za granicą. Cały proces można przeprowadzić za naszym pośrednictwem. Dzięki temu przedsiębiorca ma pewność, że wszystkie formalności będą zrealizowane poprawnie. Zdejmujemy też z jego barków kontakt z Urzędem Skarbowym, w razie gdyby ten potrzebował dodatkowych informacji.

Klienci E100 mają też do dyspozycji usługę faktoringu. To wygodne narzędzie wspierające płynność finansową przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto wybrać kartę paliwową E100?

Do dyspozycji naszych Klientów jest ponad 20 tysięcy stacji paliw w Europie i w Azji. Trzy tysiące z nich znajduje się w Polsce. O tym, że podróżowanie z nami jest wygodne świadczy 150 tysięcy kierowców, którzy codziennie korzystają z naszych kart paliwowych. Dołącz do nich i już dziś zacznij oszczędzać na paliwie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here