portfel męski

Panowie podobnie, jak panie przywiązują dziś dużą uwagę do swojego wyglądu. Starają się, by w każdej sytuacji wyglądać dobrze. Z uwagą dobierają więc obuwie i odzież. Coraz większą uwagę zwracają też na dodatki. I choć kobiety mają w tej kwestii o wiele więcej akcesoriów do wyboru, mężczyźni nie chcą pozostawać w tyle. W staranny i dokładny sposób podchodzą do kupna chociażby portfela.

A jak wiadomo, portfele męskie dostępne są dziś w wielu wzorach, rozmiarach i modelach. Mężczyźni mają w tym zakresie o wiele większy wybór, niż kilka lat temu. Dziś producenci galanterii skórzanej starają się, by dodatki tego rodzaju pasowały nie tylko do ich stylu bycia, ale również okazji. Inny model portfela męskiego zdaje egzamin na co dzień, a inny w trakcie oficjalnych wyjść.

Skórzany portfel męski na specjalne okazje

Dobieranie różnego rodzaju akcesoriów w zależności od okazji jest bardzo ważne. Inaczej ubieramy się przecież do pracy, a inaczej na spotkania ze znajomymi. W przypadku panów i oficjalnych wyjść chodzi między innymi o spinki do mankietów, krawaty czy paski. Istotne dla całości stylizacji dodatki, to również te, których na pierwszy rzut oka nie widać. Chodzi między innymi o męskie portfele.

Cienkie portfele idealnie nadają się na oficjalne wyjścia. Są małe i cienkie, dlatego nie odznaczają się w kieszeni marynarki, ani spodni. A jak wiadomo, wybierając się na przykład na przyjęcie, rzadko który mężczyzna zabiera ze sobą męską torbę. Telefon i gotówkę czy kartę bankomatową musi jednak gdzieś schować. Zamiast banknoty upchać po kieszeniach, może zdecydować się na slim wallet. Model tego rodzaju pomieści w sobie zarówno kartę, jak i trochę pieniędzy.

Zakładając eleganckie spodnie, koszulę lub garnitur i zabierając z domu klasyczny portfel, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że na pewno będzie on widoczny. Takie modele mają na tyle duże rozmiary, że odznaczają się na ubraniu. Nie wygląda to ciekawie, a już na pewno nie powoduje, że mężczyzna prezentuje się elegancko. Wypchana kieszonka spodni lub marynarki psuje cały efekt.

Warto też podkreślić, że portfele slim wallet są dziś bardzo modne. Z tego powodu mężczyźni decydują się na nie także w innych okolicznościach. Jeśli chcą używać ich na co dzień, inne rzeczy mogą spokojnie chować w pozostałych, przeznaczonych do tego produktach. Do portfela w wersji slim mogą dokupić między innymi wizytownik, etui na dokumenty, a nawet etui na klucze. Producenci galanterii skórzanej proponują im dziś także różnego rodzaju aktówki, teczki i torby na ramię.  W końcu odpowiednio skomponowany zestaw znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Wszystkie zabierane z domu rzeczy mają dzięki niemu swoje miejsce.

Przeczytaj także: Stylowe, minimalistyczne modele portfeli męskich slim

Klasyczne, skórzane portfele męskie na co dzień

Niezdecydowani na tego rodzaju zakup i skupiający się raczej na codziennych sytuacjach, mogą zdecydować się na męski portfel w wersji klasycznej. Taki model zazwyczaj jest grubszy, ma więcej przegródek i jest pojemniejszy. Najczęściej decydują się na niego panowie, którzy lubią klasykę i częściej korzystają z gotówki, niż z karty bankomatowej.

Mężczyźni, którzy nie lubią nosić plecaków, ani męskich toreb, a dla których portfel nawet w wersji klasycznej, to jednak za mało, mogą kupić saszetkę. Nerki są dziś bardzo modne i towarzyszą panom zarówno na niezobowiązujących wyjściach, jak i w pracy. Mieszczą w sobie telefon, klucze, portfel, a nawet inne drobne przedmioty. Do tego są bardzo poręczne i wygodne w użytkowaniu. Poza tym można kupić je w różnych wersjach. Do wyboru pozostaje saszetka na pas, na ramię czy do ręki.

Jak widać, dobranie portfela do okazji ma duże znaczenie. Wpływa na całość stylizacji i samopoczucie. W końcu dobrze ubrany i wyposażony w pasujące do okoliczności dodatki mężczyzna, czuje się o wiele pewniej. A to przekłada się oczywiście na zadowolenie z siebie i pozytywny odbiór ze strony otoczenia. Z pewnością warto więc zwrócić uwagę na – „takie szczegóły”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here