Dzwonki Koshi – magiczne i wyjątkowe instrumenty muzyczne

0
1873

Muzyka towarzyszy nam każdego dnia. Uważana jest za jedną z najpiękniejszych form wyrażania emocji. By jednak móc usłyszeć przepiękne, wyjątkowe dźwięki, niezbędne jest korzystanie z instrumentów muzycznych. Oprócz standardowych i powszechnie znanych możemy napotkać prawdziwe perełki świata muzyki. Z całą pewnością do tej grupy zaliczyć można dzwonki Koshi. Czym są, jakie wydają dźwięki i jak się na nich gra? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

Jaka muzyka wydobywa się z dzwonków Koshi?

Dzwonki Koshi są przepięknym, efektownym instrumentem. Wydobyty przy ich użyciu dźwięk jest niezwykle zmysłowy, aksamitnie delikatny, pozwalający na osiągnięcie najwyższego poziomu relaksu i odprężenia. Magiczne brzmienia otwierają przed nami wrota do bajkowego świata pełnego niespotykanych zjawisk. Przy użyciu dzwonków Koshi możemy roztoczyć niezwykłą aurę i stworzyć cudowną, tajemniczą atmosferę. Napotkać możemy je w muzyce relaksacyjnej, studiach jogi, masażu, sesjach medytacyjnych czy gabinetach terapeutycznych.

Krótka charakterystyka dzwonków Koshi 

Dzwonki Koshi zbudowane są z tuby rezonansowej, której ścianki wykonane są z drewna bambusowego. W środku tuby odnaleźć możemy metalowe, odpowiednio strojone pręciki różnej długości. W środku konstrukcji znajduje się sznurek, na którym zawieszony został odpowiednio wyprofilowany ciężarek. Gra na instrumencie jest bardzo prosta. Sznurek wprowadzany jest w drganie, przez co zawieszony na nim ciężarek dotyka nastrojonych pręcików. Trzymając dzwonki Koshi za sznurek z oczkiem możemy usłyszeć przestrzenne brzmienie o wyjątkowym charakterze.

Najwyższa jakość wykonania dzwonków Koshi

Dzwonki Koshi wykonane są z ogromną dbałość o każdy najmniejszy detal i szczegół. Warto zaznaczyć, że bambus wykorzystywany był do produkcji instrumentów muzycznych już od czasów starożytnych. Co więcej, dzwonki wykonywane są ręczne, dzięki czemu możemy cieszyć się ich doskonałą jakością. Produkowane są we Francji, u podnóża słynnych Pirenejów. Możemy używać dzwonków osobno bądź w zestawie- wszystko zależy przede wszystkim od naszych indywidualnych preferencji i upodobań. Dzwonki Koshi stanowić mogą także przepiękną ozdobę naszych aranżacji- gładka, olejowana powierzchnia doda każdemu wnętrzu wyjątkowo unikalnego charakteru.

Dzwonki Koshi to instrument muzyczny, który łączy w sobie moc wody, ognia, powietrza i ziemi. Wydobyte z niego dźwięki pozwalają na osiągnięcie doskonałej harmonii czy przywróceniu sił witalnych. Podaruj sobie magiczny akcent w swojej codzienności, którego muzyka przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here