Funkcjonalne i stylowe szafki łazienkowe

Choć łazienka jest zazwyczaj najmniejszym pomieszczeniem w każdym domu, to urządzenie go okazuje się nie lada wyczynem. Jednym z elementów wyposażenia łazienki, któremu poświęcić należy nieco uwagi, są szafki łazienkowe. Meble łazienkowe poza pełnieniem funkcji praktycznej, są też elementem dekoracyjnym i mogą sprawić, że nasza łazienka z nudnego pomieszczenia zmieni się w designerskie miejsce w wymarzonym przez nas stylu dekoratorskim. Aranżując łazienkę i wybierając szafki, musimy wybrać nie tylko styl przewodni naszych mebli, ale także ich wymiar oraz rodzaj – do wyboru mamy szafki i półki podwieszane lub stojące. Kluczowe dla całości aranżacji jest też tworzywo, z jakiego wykonane są meble oraz ich wykończenie.

  1. Szafki łazienkowe stojące
  2. Szafki łazienkowe wiszące
  3. Meble łazienkowe – podsumowanie

Szafki łazienkowe stojące

Szafki stojące to doskonałe rozwiązanie dla dużych łazienek. Takie meble są bardzo pojemne, przez co świetnie sprawdzą się w łazience stworzonej dla dużej rodziny. Jeżeli natomiast chodzi o estetykę, to szafki stojące będą idealnym wyborem dla tradycjonalistów, którym zależy na klasycznej i eleganckiej aranżacji łazienki. Duże szafki stojące po pierwsze z łatwością pomieszczą wiele akcesoriów, kosmetyków i tekstyliów łazienkowych, a po drugie stanowić mogą element dekoracyjny i wypełniający wolną przestrzeń naszej łazienki. W przypadku dużych przestrzeni świetnie sprawdzą się też zestawy mebli łazienkowych, na które mogą składać się szafka podumywalkowa, tak zwany słupek łazienkowy, szafka z lustrem lub nawet stylowa konsola przypominająca elegancką komodę.

Szafki łazienkowe wiszące

Szafki łazienkowe wiszące to z kolei funkcjonalne rozwiązania dla małych pomieszczeń, w których brakuje miejsca na dodatkowe półki. Szafki wiszące z powodzeniem sprawdzą się w minimalistycznych lub modernistycznych aranżacjach łazienkowych. Szafka łazienkowa wisząca to bez wątpienia połączenie praktyczności z estetyką, które okaże się zbawienne dla małego metrażu, pozwoli wyposażyć łazienkę bez optycznego jej pomniejszenia, a także pomoże ukryć w jej wnętrzu mało estetyczne podłączenia odpływów i rur.

Meble łazienkowe – podsumowanie

W naszym sklepie internetowym znajda Państwo zarówno szafki łazienkowe stojące, jak i wiszące, o różnych wymiarach, kolorach i wykończeniu. Meble z naszej oferty sprawdzą się w każdej łazience, a tym, co je wyróżnia, jest wysoka jakość i trwałość, która posłuży przez lata, wyjątkowa estetyka, wpisująca się w aktualne trendy dekoratorskie, a także możliwość dowolnej aranżacji, tak, aby wybrane przez Państwa elementy perfekcyjnie wpisywały się w układ, styl i metraż łazienki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here