Jak łatwo odkrywać świat bez wychodzenia z domu

Podróże kształcą. Zwiedzanie różnych zakątków świata uczy obycia z odmiennymi kulturami. Podziwianie cudów architektury na żywo zapewnia niepowtarzalne wspomnienia. Oprócz nich zazwyczaj przywozimy z podróży drobne upominki i piękne zdjęcia, którymi chwalimy się przed znajomymi. Z pewnością niektóre z miejsc zapadły Ci w pamięć bardziej niż inne. Na pamiątkę odwiedzin w najpopularniejszych miejscach Europy, Azji lub Ameryki Północnej sięgnij po wyjątkowe klocki LEGO Architecture.

Sentymentalna podróż do Londynu z zestawem LEGO

Często bywasz w Londynie? Lubisz spacerować nad Tamizą i podziwiać Big Bena, Tower Bridge i London Eye? Od teraz możesz to robić bez wychodzenia z domu! Zdecyduj się na zestaw LEGO Architecture z widokiem na najpopularniejsze obiekty Londynu i zerkaj na nie, kiedy tylko masz ochotę. Szczegółowy i dopracowany model LEGO z panoramą Londynu to dostojna ozdoba pokoju podróżnika lub gabinetu szefa. Zestaw LEGO Architecture z pewnością zaciekawi każdego gościa. Dzięki dołączonym do zestawu ciekawostkom uraczysz oglądających informacyjnymi ciekawostkami dotyczącymi architektury Londynu.

Podróżuj do Singapuru bez wychodzenia z domu

Marzysz o tym, by pewnego dnia wyruszyć w podróż życia i znaleźć się w Singapurze? Urzeczywistnij swoje marzenie choć w części, sprawiając sobie w prezencie piękną panoramę tego futurystycznego państwa-miasta. Klocki LEGO Architecture z widokiem na reprezentacyjne budynki, takie jak Marina Bay Sands i OCBC Centre będą motywować Cię do realizacji swojego marzenia. Za każdym razem, gdy dopadnie Cię chandra, spójrz na rozciągające się ogrody Supertree Grove nad rzeką Singapur i przenieś się myślami do miejsca, w którym znikają wszystkie problemy. Kolekcjonerska budowla LEGO przedstawiająca Singapur to największa panorama miasta w ofercie sklepu LEGO. Ponad 800 klocków zapewni Ci wspaniałą rozrywkę przy konstruowaniu perełek azjatyckiej architektury, a gotowy model skomponuje się z wystrojem Twojego biura lub pokoju, w którym odpoczywasz.

Romantyczna wycieczka do Indii z LEGO Architecture

Pozostańmy w klimacie Azji, lecz przenieśmy się na gorący Półwysep Indyjski. To właśnie tam, w mieście Agra znajduje się monumentalna budowla będąca dowodem ogromnej miłości. Tadż Mahal, bo o nim mowa, to oszałamiająco piękne marmurowe mauzoleum, które każdego roku odwiedzają miliony zakochanych. Masz już pomysł na kolejną podróż ze swoją drugą połową? Na początek podaruj jej kolekcjonerski zestaw LEGO, z którego wspólnie będziecie mogli zbudować miniaturowy Tadż Mahal. Ta urokliwa budowla LEGO to doskonały prezent na rocznicę, Walentynki lub inne bliskie Wam święto. Składając podobiznę marmurowego mauzoleum, spędzicie razem wartościowy czas, który z pewnością zaprocentuje na przyszłość. Być może seria klocków LEGO Architecture zainspiruje Was do kolekcjonowania perełek światowej architektury?

Budowla LEGO przedstawiająca jeden z cudów świata

Konstrukcje LEGO z serii Architecture to niewątpliwa pomoc edukacyjna. Jeżeli Twoje dziecko ma problem z wyobrażeniem sobie, w jaki sposób powstała najsłynniejsza piramida Cheopsa, nie musicie od razu szukać lotów do Egiptu. Klocki LEGO Architecture przedstawiające ten cud starożytnej architektury wiernie oddają czasy świetności egipskich piramid. Przed wejściem do piramidy rośnie bujna roślinność, w oddali płynie rzeka Nil, a po niej pływają starożytne feluki. Po zdjęciu zewnętrznej pokrywy bez problemu wytłumaczysz swojemu dziecku, w jaki sposób budowniczy krok po kroku tworzyli ten okaz architektury. Dzięki specjalnie stworzonemu przekrojowi łatwo znajdziecie główne tunele i komory grobowe. Klocki LEGO Architecture przeniosą Was do podnóży piramidy bez długiej podróży do Egiptu.

Konstrukcje LEGO dla miłośników USA

Podróż do USA nadal pozostaje poza Twoim zasięgiem? Nic straconego! Przenieś się myślami w najpopularniejsze miejsca, układając klocki LEGO ArchitectureSeria klocków poświęconych Stanom Zjednoczonym obejmuje Biały DomStatuę Wolności i panoramę Nowego Jorku. Sięgnij po swoje ulubione konstrukcje LEGO i zrelaksuj się, tworząc perły architektury, które często oglądasz w telewizji lub Internecie. Klocki LEGO z siedzibą prezydentów będą pięknie dopełniały klasyczne wnętrze, a zjawiskowa panorama Nowego Jorku udekoruje każde biuro. Wybierz swój ulubiony zestaw LEGO i przenoś się myślami do tętniącego życiem kraju za każdym razem, gdy spojrzysz na gotową konstrukcję.

Każda budowla LEGO, na którą się zdecydujesz, będzie przypominać Ci dalekie podróże lub motywować do osiągania kolejnych celów. Panoramy wielkich miast ozdobią Twój gabinet, a imponujące konstrukcje historycznych budynków znajdą swoje honorowe miejsce w salonie lub sypialni. Po zapoznaniu się z dołączonymi do każdego zestawu informacjami o budynku i architekturze danego miasta wzbogacisz swoją opowieść unikalnymi ciekawostkami. Zaimponujesz wiedzą swoim gościom, którzy z pewnością dowiedzą się czegoś nowego o dobrze znanych perłach architektury. Konstrukcje LEGO Architecture to obowiązkowa dekoracja domu każdego miłośnika podróży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here