Jak wybrać idealny prezent dla mężczyzny na pierwszą rocznicę ślubu? Podpowiadamy

0
1535

Pierwsza rocznica ślubu to niewątpliwie bardzo ważna data w życiu każdej pary. Warto więc odpowiednio celebrować ten czas, powracając choć na chwilę myślami rok wstecz, kiedy to dwoje ludzi powiedziało sobie sakramentalne “tak” na ślubnym kobiercu. Pierwsza rocznica to również wspaniała okazja na obdarowanie drugiej połówki upominkiem, który nie tylko wywoła uśmiech na twarzy, ale dodatkowo sprawi, że małżonek bądź małżonka poczuje, iż jest niezwykle ważny dla tej drugiej osoby. Jaki jednak będzie idealny prezent rocznicowy dla mężczyzny?

Pierwsza rocznica – inaczej papierowa

Pierwsza rocznica małżeństwa – inaczej papierowa, symbolizuje związek, który jeszcze nie jest trwały, a jedynie jest zalążkiem wspólnej drogi przez resztę życia. Małżeństwo jest jak wino, czyli dojrzewa z wiekiem oraz mijającymi latami wspólnego życia. Dla mężczyzny jednak pierwsza rocznica ślubu jest podwójnie ważną datą. Raz, że celebracja dotyczy samej rocznicy, czyli wydarzenia niezmiernie ważnego dla każdej pary, a dwa – każdy mężczyzna po ślubie zdaje sobie sprawę, że na jego barkach spoczywa teraz sporo obowiązków związanych m.in. z zapewnieniem rodzinie bezpieczeństwa i stabilności.

Tak ważny moment jak pierwsza rocznica to zatem okazja do obdarowania bliskiej osoby. Co wybrać na upominek dla mężczyzny? Pomysłów na sam prezent rocznicowy jest naprawdę mnóstwo, a wybór jednego z nich przyprawi niejedną kobietę o ból głowy.

Pamiątka na lata

Jednym z pomysłów na oryginalny prezent dla męża jest stworzenie unikalnej mapy, na której zaznaczone zostaną najważniejsze z perspektywy czasu miejsca dla całego małżeństwa oraz takie, które dopiero będą wspólnie odkrywane. Idealnym dodatkiem do takiej mapy będzie również bilet zwiastujący rychłą wycieczkę w jedno z tych miejsc. Wspólna podróż na pierwszą rocznicę będzie na pewno trafionym pomysłem dla większości mężczyzn, a przeżycia podczas podróży zapiszą się w pamięci zakochanych na długie lata.

Innym pomysłem na udany prezent, który para będzie mogła wspominać przez lata, jest zorganizowanie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Sesja plenerowa z fotografem w miejscu istotnym dla całego związku będzie pamiątką na całe życie, a chwile uwiecznione przez obiektyw aparatu zawisną na specjalnym miejscu nie tylko na ścianie mieszkania, ale również w sercach młodego małżeństwa.

Męskie bransoletki zdadzą egzamin

Mężczyźni również lubią błyskotki. Większość panów lubuje się w noszeniu wymyślnych zegarków, ale coraz częściej także bransoletek. Dlatego to właśnie bransoletki męskie mogą być świetnym pomysłem na prezent rocznicowy. Zwłaszcza personalizowana bransoletka z grawerem dla mężczyzny. Będzie to zdecydowanie strzał w dziesiątkę, a żona będzie mogła popisać się inwencją twórczą przy wyborze odpowiedniego napisu. Co jednak można na takim grawerze umieścić? Między innymi:

  • wyryte inicjały drugiej połówki

  • pamiętną datę ślubu

  • cytat z ulubionego utworu

  • spersonalizowany tekst od żony dla męża

Każda żona na pewno znajdzie odpowiednie słowa, aby przekazać mężowi, jak wiele on dla niej znaczy. Idealnym miejscem, gdzie można nabyć spersonalizowaną biżuterię męską jest sklep internetowy Kulka. Kulka to producent ręcznie robionych bransoletek, naszyjników (warty Twojej uwagi jest czarny naszyjnik) i pierścionków z kamieni naturalnych oraz szlachetnych, a także biżuterii ze stali szlachetnej pozłacanej. Warto wybrać jakościowo dobre produkty, aby nawet po latach nadal przypominały tę szczęśliwą dla pary chwilę, dlatego też biżuteria od Kulki (a zwłaszcza bransoletki męskie) będzie strzałem w dziesiątkę.

Przeżyjmy to jeszcze raz

Rocznica papierowa to jedna z ważniejszych chwil w ciągu całego małżeństwa, a spersonalizowany prezent dla drugiej połówki niewątpliwie jest sprawą istotną dla każdej ze stron. Zarówno każdy mąż, jak i każda żona podejmie się zorganizowania idealnego wieczoru, w którym będzie można wymienić się upominkami. Męska bransoletka dla męża i magiczna biżuteria dla żony wpiszą się w klimat przepysznej kolacji przy świecach w ulubionej restauracji, ale też sprawdzą w zaciszu domowym, podarowane pod kocem, podczas oglądania od dawna wyczekiwanego filmu. To oczywiście tylko niektóre z pomysłów na spędzenie tego dnia, który dla każdego małżeństwa będzie przecież inny, choć zawsze bardzo ważny. Warto przy tym pamiętać, że materialna otoczka to tylko dodatek. Najważniejsze w miłości bowiem jest to, czego gołym okiem nie widać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here