Jaki zegarek do Strava

Zależy ci na dokładnym monitorowaniu postępów w treningach biegowych? Lubisz rywalizację w sporcie? Wybierz zegarek do Strava! Przedstawiamy smartwatche, które łatwo połączysz z ulubioną aplikacją!

Zegarek Strava: na co zwrócić uwagę?

Czy istnieje smartwatch ze Strava? Który gadżet najlepiej nada się do korzystania z aplikacji? Warto przypomnieć, że Strava jest aplikacją na urządzenia mobilne, bardzo popularną wśród biegaczy i kolarzy. Jakie są jej zalety? Miesięczna subskrypcja nie kosztuje wiele, a umożliwia śledzenie postępów w treningach i porównywanie się do innych uprawiających sporty. Dzięki niej możemy śledzić postępy w bieganiu oraz śledzić naszą aktywność na rowerze. Czym się kierować, żeby wybrać zegarek kompatybilny ze Strava? Najlepiej postawić na smartwatch z wbudowanym GPS. Trasy treningów zostaną automatycznie zaimportowane ze sparowanego smartwatcha do aplikacji. Przede wszystkim liczy się jednak zdolność gadżetu do połączenia z telefonem z dostępem do internetu! Świetnym pomysłem będzie wybór zegarka biegowego. Strava będzie mogła pobrać dane z trybów sportowych takiego urządzenia i przedstawiać nam jeszcze bardziej wiarygodne dane! Dobrą opcją na początek przygody z profesjonalnym monitorowaniem aktywności będzie wybór taniego zegarka ze Strava. Na uwagę zasługują zwłaszcza propozycje od niedrogiej marki Garett: https://zegarownia.pl/smartwatche-garett. Model Fit 20 GPS Smartband to nie tylko gadżet z GPS. Smartwatch został wyposażony w monitoring aktywności, czujnik tętna i krokomierz.

strava

Jak połączyć zegarek ze Strava?

Co zrobić, żeby nasz zegarek do Endomondo w pełni zgrał się z aplikacją? Najłatwiej będzie, jeżeli wybierzesz smartwatcha z rozbudowanym oprogramowaniem. Zegarkiem współpracującym ze Strava będzie na pewno produkt od firmy Garmin. Sukcesy odniesione na treningu oraz przebyte trasy będą aktualizować się na dedykowanej platformie Garmin Connect. W kilku prostych krokach będziesz mógł połączyć oprogramowanie od Garmina z platformą Strava. Wystarczy zalogować się na swoim profilu w Strava, wejść w ustawienia, a następnie wybrać opcję „połącz i publikuj”. Z listy wybieramy Garmin Connect i to wszystko! Od teraz możemy cieszyć się zegarkiem sportowym Strava! Warto przy tej okazji przyjrzeć się modelowi Venu SQ Music Smartwatch. Otrzymujemy nie tylko zaawansowane urządzenie z przydatnymi trybami sportowymi, ale także odtwarzacz muzyki! Gadżet został wyposażony w pamięć, która pomieści aż do 500 ulubionych utworów. Niewielkie rozmiary i przejrzyste menu sprawiają, że to świetna propozycja prezentowa. Ucieszą się z niego nie tylko dorośli, ale także aktywni nastolatkowie: https://zegarownia.pl/zegarki-dla-dzieci

zegarek garmin

Zegarek z GPS, Strava i trenerem osobistym

Zegarek, który łączy się z Endomondo powinien monitorować dane o pulsie i intensywności ćwiczeń w jak najbardziej dokładny sposób. Zegarki Polar na zegarownia.pl to niezwykle zaawansowane gadżety. Model Vantage M Black Small wyróżnia się na tle innych smartwatchy bogactwem bardzo przydatnych funkcjonalności. Warto wspomnieć przede wszystkim o Programie Treningu Biegowego. Zegarek połączony ze Strava nie tylko zapisuje przebytą trasę, ale również zadba o prawidłowe i bezpieczne przygotowanie się do maratonu lub półmaratonu. Zegarek przekaże nam również wskazówki do efektywnego wykonywania kolejnych treningów. A wszystko to na podstawie stylu dotychczasowych ćwiczeń! Osoby, które lubią treningi siłowe i cardio docenią wbudowany timer interwałów. Gadżet zasygnalizuje, kiedy powinniśmy zmienić intensywność aktywności z większej na mniejszą i odwrotnie. To nie jedyne plusy korzystania z produktów marki Polar. W przypadku nasilonego stresu lub przekroczenia określonej strefy tętna, możemy skorzystać z ćwiczeń oddechowych. Wbudowany trening oddechowy pozwoli poprawić stan umysłu długodystansowo wpłynąć na poprawę samopoczucia. Co zrobić, żeby zegarek z aplikacją Strava łączył się bez naszej ingerencji? Dla smartwatchy Polar została zaprojektowana aplikacja Polar Flow. To osobiste centrum treningowe, które pomaga w planowaniu ćwiczeń oraz zbiera dane z już wykonanych aktywności. Serwis pozwala na bardzo proste połączenie właśnie z aplikacją Endomondo. Wystarczy udostępnić dane z programu Polar Flow!

smartwatch polar

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here