Konferencja w Łodzi

Łódź jest świetnym miejscem do zorganizowania spotkania biznesowego, konferencji czy też szkolenia. Nowoczesne miasto znajduje się w samym centrum Polski, więc może być niezwykle dogodnym rozwiązaniem dla wielu osób. Ponadto stolica województwa łódzkiego dysponuje naprawdę imponującą bazą wysokiej jakości sali konferencyjnych. Gdzie zatem warto urządzić konferencję?

Hotele czterogwiazdkowe

Jak na jedno z największych miast Polski przystało, Łódź może pochwalić się kilkoma ekskluzywnymi hotelami z czterema gwiazdkami. Takie miejsca to świetne obiekty eventowe, które oferują nie tylko miejsca noclegowe, ale także świetnie wyposażone sale konferencyjne. W hotelu Hilton są dostępne pomieszczenia na kilkadziesiąt osób, ponadto można zarezerwować salę balową na blisko 400 osób.

Sporą popularnością cieszy się również hotel Novotel, który znajduje się w samym centrum miasta. Ma w swojej ofercie 8 sali konferencyjnych, w których łącznie może zmieścić się 270 osób. Z kolei w zabytkowym hotelu Vienna House Andel’s można skorzystać z aż 16 sali konferencyjnych i bankietowych, z których największa sala balowa będąca połączeniem dwóch pomieszczeń może przyjąć aż 800 gości.

Hotele trzygwiazdkowe

Równie ciekawie prezentuje się oferta trzygwiazdkowych hoteli, które także dysponują nowoczesnymi pomieszczeniami ze sprzętem niezbędnym do przeprowadzenia szkolenia lub konferencji. W postindustrialnym budynku hotelu Tobaco, który niegdyś był fabryką papierosów, jest dostępnych 7 sal z łączną liczbą 300 miejsc. Ponadto w ośrodku ze 165 miejscami noclegowymi znajduje się restauracja i strefa relaksu.

Świetnym miejscem do zorganizowania kilkudniowych wydarzeń może z kolei być Stacja Nowa Gdynia. Nowoczesne centrum biznesowo-sportowe ma do dyspozycji trzy sale: konferencyjną z 80 miejscami, klubową na 25 osób i biznesową dla spotkań do 15 osób. Ośrodek jest otoczony lasem i zapewnia również nocleg, siłownię czy też basen. Hotel Boss położony niedaleko centrum Łodzi to natomiast dogodne miejsce dla organizacji spotkań do 20 osób.

Hotele dwugwiazdkowe

W przypadku mniejszego budżetu czy też częstych spotkań warto rozważyć wybór łódzkich hoteli dwugwiazdkowych. W samym sercu Łodzi znajduje się hotel iBis z trzema salami konferencyjnymi na 50, 40 lub 10 osób. W pobliżu znajduje się ulica Piotrkowska, na której można kontynuować firmowy wypad w gronie współpracowników. Sam hotel również może pochwalić się ofertą pokonferencyjną – ma restaurację i całodobowy bar z przekąskami.

W ścisłym centrum Łodzi znajduje się również hotel B&B, z którego niedaleko jest na ulicę Piotrkowską czy też do słynnej stacji kolejowej Łódź Fabryczna. W ośrodku znajduje się jedna sala konferencyjna na 50 osób, co zapewnia dość kameralną atmosferę wydarzenia organizowanego przez firmę. Dodatkowo gości można zakwaterować w świetnie wyposażonych pokojach hotelowych z biurkami do pracy i dużymi telewizorami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here