Liposukcja a lipoliza

Dobry wygląd na długie lata to dość popularne marzenie. Kto nie chciałby zachwycać piękna figurą do późnej starości? Choć tego typu marzenia dotyczą głównie kobiet, warto zaznaczyć, że z roku na rok coraz więcej mężczyzn decyduje się na drobne poprawki w swoim wyglądzie.
Aby zachować świeży wygląd na wiele lat, należy przede wszystkim jak najlepiej dbać o swoje zdrowie. W tym celu warto prowadzić zdrowy styl życia, czyli zadbać o dobrze zbilansowaną dietę oraz regularnie wykonywać ćwiczenia fizyczne. Jednak to może nie wystarczyć. Równie ważne co dieta oraz aktywność fizyczna są regularne wizyty kontrolne u lekarza. Dokładne badania kontrolne powinny być przeprowadzane co najmniej raz na pięć lat (zakładając oczywiście, że nic się nie dzieje, jeśli zauważy się niepokojące sygnały należy jak najszybciej udać się do lekarza e celu zweryfikowania ich). Niestety Polacy bardzo rzadko chodzą do lekarza, wynikiem tego jest ogromna śmiertelność na choroby takie jak np. rak. Jednak co zrobić gdy to wszystko nie wystarcza? Czy nie ma już sposobu na piękną sylwetkę?

Liposukcja laserowa

Rozwiązaniem takiego problemu może być oczywiście medycyna estetyczna, w tym konkretnym przypadku liposukcja laserowa. Liposukcja jest to zabieg polegający na usunięciu nadmiaru tkani tłuszczowej za pomocą lasera. Jest to nowoczesna oraz bardzo innowacyjna metoda, ponieważ dzięki laserowi zabieg staje się dużo szybszy, dokładny, a przede wszystkim mniej bolesny.

Co to jest lipoliza laserowa

Choć brzmi to dość nieznajomo, a określenie ,,lipoliza ” często stosowane jest jako zamiennik do słowa ,,liposukcja” należy zaznaczyć, że są to zupełnie inne zabiegi. Lipoliza laserowa jest to proces rozkładu komórek w tkance tłuszczowej prowadzący, do powstania kwasów tłuszczowych i glicerolu. Glicerol zostaje wprowadzony do krwiobiegu a z niego wyłapuje go wątroba. Cały proces jest więc pozostawiony organizmowi człowieka, dzięki czemu jest znacznie mniej inwazyjny (ale też mniej skuteczny).

Liposukcja laserowa opinie

Opinie na temat tego zabiegu przeważnie są bardzo pochlebne, należy jednak pamiętać, że każda opinia to subiektywne zdanie, takie informacje należy więc odpowiednio filtrować.

Liposukcja laserowa opinie- cena

Kwota takiego zabiegu niestety nie jest wcale mała, dlatego nie każdy może sobie pozwolić na taką przyjemność. Cena, jaką trzeba zapłacić to około 7-10 tysięcy złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here