Metody przeszczepu włosów

Jeśli borykasz się z problemem intensywnego łysienia i nie wyobrażasz sobie noszenia fryzury na “pożyczkę”, z pewnością rozważałeś rozwiązanie takie, jak profesjonalny przeszczep włosów warszawa to Twoje miasto? Świetnie, bo znajdziesz tu mistrzów w tej dziedzinie.

Jak znów mieć gęste włosy?

Ważne chwile w życiu mężczyzny, takie jak zaręczyny, czy ślub, są dla Ciebie momentem, w którym chciałbyś wystąpić w pełnej krasie, robiąc wrażenie na ukochanej i jej rodzinie? To całkiem naturalne. Nic dziwnego, jeśli to właśnie uczucia spowodowały, że zacząłeś uważniej przyglądać się sobie w lustrze i postanowiłeś wydać bitwę pogłębiającej się łysinie. Pomóc może Ci niejedna klinika włosa warszawa w końcu jest na tyle dużym miastem, iż Twoim problemem będzie raczej nadmiar niż brak wyboru.

Metoda FUT na odzyskanie włosów

Twoim stronnikiem w batalii o gęstą fryzurę będzie renomowany trycholog warszawa zaś to miasto, w którym na szczęście nie brak doświadczonych centrów, w jakich dokonuje się udanych przeszczepów włosów. Ciekawi Cię, jak się to robi? Jedną z metod jest Follicular Unit Transplantation, w skrócie FUT, czyli pobieranie całych, ale niezwykle wąskich, bo milimetrowych pasków skóry, uzyskanych z linii karku.

To tam rosną kępki włosów, odpornych na genetyczne łysienie, typowe u dojrzałych mężczyzn. Z takiego paska lekarz jest w stanie uzyskać wiele zdrowych mieszków i wykonać przeszczep włosów warszawa jest bodaj najlepszym w Polsce centrum zabiegów typu FUT.

Klinika włosa warszawa stawia na metodę FUE

Inny skuteczny sposób, to przeszczepianie mikrograftów, czyli niejako “sadzonek” włosa bezpośrednio ze skóry w inne miejsca głowy, gdzie naturalnego owłosienia zabrakło z powodu działania androgenu, poparzenia, łysienia plackowatego itd. Z angielska zwie się ona Follicular Unit Extraction, w skrócie FUE.

To bardziej tradycyjny sposób, a w stolicy stosuje się go od dawna. Dlatego wiele osób jest zdania, iż specjalista, któremu zechce powierzyć wykonanie zabiegu na swojej skórze, to tu właśnie powinien zbierać wcześniej doświadczenie jako trycholog warszawa oferuje tym specjalistom wiele szkoleń, co sprawia, że nawet jeśli poddasz się przeszczepowi włosów w innym mieście, Twój lekarz w dziewięciu przypadkach na dziesięć będzie miał w swym portfolio kursy odbyte nad Wisłą.

Skoro więc przed Tobą jeden z najważniejszych momentów, jakie może przeżyć prawdziwy facet, zadbaj o prezencję, powierzając przeszczep włosów klinice warszawskiej. Zaskoczenie i zachwyt Twojej wybranki może się okazać najcenniejszym prezentem, jaki otrzymasz tego uroczystego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here