morze zimą

Wakacje spędzamy najchętniej nad polskim morzem lub w górach. Zarówno północ, jak i południe Polski ma swoje uroki zimą i latem. Szerokie plaże czy wysokie góry. doskonałe hotele, bogata oferta gastronomiczna – i nic więcej nie potrzebujemy do pełnego wypoczynku. Bezpośredni dostęp do morza, prywatna plaża, rozbudowana strefa SPA & Wellness, a z drugiej strony widok na góry, bliskość szlaków i obcowanie z naturą. Wszystko to znajdziesz w najlepszych hotelach! Gdzie wybrać się na urlop?

Kierunek Cieplice Zdrój!

Cieplice Zdrój to jeden z najchętniej wybieranych kierunków uzdrowiskowych w górach. Jest to część Jeleniej Góry, którą ustanowiono miejscem uzdrowiskowym. Zarówno miejscowość, jak i dzielnica znajdują się u podnóża Karkonoszy. To właśnie stąd można dotrzeć na wiele ciekawych szczytów i w wiele miejsc. Nie brakuje tu licznych schronisk oraz tras turystycznych, na których znajdziemy wiele ruin zamków czy zabytków poniemieckich. Osoby lubiące obcować z naturą z pewnością pokochają Park Norweski oraz Park Zdrojowy. Poza ciekawą ofertą przyrodniczą, Cieplice oferują nam także inne atrakcje. Największą z nich są termy cieplickie, które stanowią obowiązkowy punkt na mapie każdego turysty. Jelenia Góra przyciąga także pięknym rynkiem, na którym znajdziemy Muzeum Przyrodnicze czy Długi Dom. A może urlop nad Bałtykiem?

Mielno

Mielno to malowniczo położona wieś nad Morzem Bałtyckim. Miejscowość od kilku lat przyciąga przede wszystkim młodzież z całej Polski. To właśnie ona nosi przydomek polskiej Ibizy. Nie znajdziemy tu bowiem licznych muzeów czy głównego rynku. Sercem miasta jest promenada, prowadząca nad morze. To właśnie na jej końcu znajduje się ikona wsi – Pomnik Morsa. Mielno jest doskonałym kierunkiem wakacji dla osób, które uwielbiają imprezy i towarzystwo młodych ludzi.

Ustronie Morskie i Rowy

Ustronie Morskie i Rowy to zdecydowanie bardziej ciche i spokojne miejscowości. Doskonałe na wypoczynek rodzin z dziećmi. W obu miejscowościach możemy udać się do miejscowych portów oraz zobaczyć miejscowe latarnie morskie. Co więcej, Ustronie oferuje nam wiele atrakcji takich jak kino 7D, wesołe miasteczko czy rejs na Bornholm. Rowy to z kolei piękne, szerokie plaże, amfiteatr, lunapark i bliskość Jeziora Grodno.

Holiday Park & Resort – w całym kraju!

Holiday Park & Resort to doskonałe kompleksy hotelowe dla rodzin z dziećmi. Sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych to miejsce, w którym łączy się relaks i komfort. Ośrodki stworzone są z myślą o rodzinach z dziećmi, zapewniając atrakcje dla najmłodszych i relaks dla ich rodziców. Poza Ustroniem Morskim, Mielnem, Rowami i Cieplicami, hotele znajdują się także na terenie Pobierowa, Niechorza oraz Kołobrzegu. Każdy znajdzie tu zatem kierunek dla siebie. Resorty oferują nam moc atrakcji. Dla dorosłych przygotowana jest specjalna strefa wellness, siłownie, bistro, jacuzzi, karaoke czy stoły do ping ponga. Dzieci mogą z kolei skorzystać z rozbudowanej oferty placów zabaw, salonów gier, piłkarzyków, brodzików dla dzieci, sale zabaw dla najmłodszych oraz liczne animacje. Całość uzupełniają baseny, plażowe boiska, samochodziki, hulajnogi oraz gokarty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here