Myszka do komputera

Każda osoba korzystająca z komputera doskonale wie jak przydatnym, a często wręcz nieodzownym elementem jest myszka do komputera, klawiatura i monitor. Nie inaczej jest w przypadku produktów Apple. Nie każdy lubi i potrafi korzystać z touchpada. Wówczas pozostaje sięgnąć po myszkę, dla użytkowników Maca często pierwszym wyborem jest mysz Apple Magic Mouse, ale czy to jedyne rozwiązanie? Sprawdźmy!

Mysz apple magic mouse

Jeżeli pierwszy raz stykamy się z myszą od Apple, to z całą pewnością będziemy musieli się do niej przyzwyczaić. Jest ona w innym kształcie niż tradycyjne myszki. Jak na Apple przystało, myszka musi mieć w sobie coś nietypowego. Tym rozwiązaniem jest obszar multi touch reaguje ona na proste gesty, takie jak machnięcia ułatwiające przechodzenie między stronami internetowymi.

Myszka ta jest dedykowana tylko i wyłącznie dla produktów z jabłuszkiem. Jej budowa opiera się na dotykowym panelu z dwoma fizycznymi przyciskami. Takie rozwiązanie nie jest wygodne dla osób z dużymi dłońmi. Można powiedzieć, że jest to połączenie touchpada z myszką tradycyjną.

Bardzo duża zaletą myszki jest jej akumulator. Bateria powinna wystarczyć nam na miesiąc pracy. Nie bez znacznie jest również duży zasięg pracy.

Uczciwie trzeba przyznać, że bezprzewodowa myszka do maca, to bardzo ciekawe i nowoczesne urządzenie. Skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle?

Po pierwsze myszka ma nietypowy kształt i nie każdy odnajdzie się w jej użytkowaniu. Druga sprawa to cena, która jest wyższa do konkurencyjnych produktów. Z tego powodu wiele osób szuka konkurencyjnych rozwiązań.

Nie tylko magic mouse

Kolejnym elementem bez którego trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie komputera to klawiatura. Oczywiście w ofercie giganta z USA znajdziemy wysokiej klasy klawiatury bezprzewodowe.

Pierwsze co rzuca się w oczy, to stylistyka klawiatury. Jak większość produktów Apple klawiatura ta cechuje się wspaniałym wykonaniem. Oczywiście każdy użytkownik produktów z logo jabłka oczekuje najwyższej jakości i taką właśnie dostaje.

Klawiatur bez pola numerycznego. Dzięki zastosowaniu skoku nożycowego klawiatura ta cechuje się bardzo małym skokiem. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób piszących. Klawiatura jest idealne dla osób piszących długi teksty. Pisanie jest komfortowe i nie męczące. Ofertę na klawiatury znajdziesz tutaj https://lantre.pl/c/295/klawiatury-mac-akcesoria.html.

Jeżeli jednak brakuje nam pola numerycznego, to oczywiście Apple przygotowało się do tego. Dostępna jest druga wersja magicznej klawiatury z polem numerycznym.

Jeżeli szukasz najwyższej jakości i komfortu pracy, to połączenie Maca z tymi dwoma akcesoriami z całą pewnością taki komfort Tobie zapewni. Warto więc nabyć monitor https://lantre.pl/c/209/imac-27-retina-5k-imac-mac.html który nie tylko jest kultowy, ale i posiada nowoczesny design a także myszkę i klawiaturę ułatwiające obsługę urządzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here