zdjęcie

W dzisiejszych czasach każdy może fotografować. Większość z nas posiada bardzo dobry aparat w telefonie, który nosimy zawsze przy sobie. Dlatego możemy upamiętniać wszystkie, nawet najbardziej spontaniczne zdarzenia. Często wśród setek wykonanych zdjęć znajduje się jedno lub kilka, do którego mamy szczególny sentyment. Warto wtedy taką fotografię wywołać. W opcji jest tradycyjny wydruk na papierze fotograficznym, jak również umieszczenie foto na różnych gadżetach, w tym na: magnesie na lodówkę, kalendarzu, kubku lub koszulce.

Magnes na lodówkę ze zdjęciem

Trudno znaleźć lodówkę, na której nie ma żadnego magnesu. Dzięki takim gadżetom możemy przyczepić do drzwi lodówki karteczkę z informacją lub rysunek dziecka wykonany w przedszkolu. Do tej pory magnesy kupowane były zazwyczaj podczas jakiegoś wyjazdu (np. nad morze lub za granicę). Jednak od niedawna każdy może zamówić swój własny magnes na lodówkę ze zdjęciem.

Największy wybór tego typu produktów oferuje sklep internetowy Fotobim.pl. W sprzedaży są różne wielkości i kształty magnesów. W asortymencie sprzedawcy znajdują się magnesy w okrągłe, kwadratowe, prostokątne, w kształcie serca, w kształcie dziecięcego body, w kształcie dziecięcej stopy, magnesy z napisem, magnesy z notatnikiem. Każdy znajdzie magnes, który przypadnie mu do gustu.

Wystarczy wybrać konkretny model magnesu i dołączyć wybrane zdjęcie. Procedura zamawiania jest prosta i nikomu nie powinna sprawić trudności. Magnes ze zdjęciem to idealny pomysł na prezent z różnych okazji (np. dzień babci i dzień dziadka, imieniny).

Kalendarz ze zdjęciem

Kolejnym produktem, na którym świetnie prezentują się zdjęcia, jest kalendarz. Jest to artykuł widywany w zasadzie w każdym domu. Kalendarze pozwalają na zaplanowanie różnych spotkań i po prostu gwarantują właściwą orientację w czasie.

Fotokalendarze dostępne są w licznych wariantach. Katalog produktów sklepu Fotobum.pl obejmuje: fotokalendarze plakatowe, fotokalendarze trójdzielne, fotokalendarze drewniane, fotokalendarze biurkowe, fotokalendarze magnetyczne, fotokalendarze o wielkości A3, fotokalendarze o wielkości A4. Sprzedawca pozostawia do dyspozycji wiele ciekawych rozwiązań w zakresie doboru tła dla zdjęcia, grafiki oraz napisów.

Kubek ze zdjęciem

Nic nas tak nie budzi rano do życia jak kubek pysznej kawy lub herbaty. Dodatkowym bodźcem do działania może być picie tych napojów z pojemnika, na którym znajduje się fotografia ukochanej osoby. Od razu łapiemy wiatr w skrzydła.

Warto wiedzieć, że kubki ze zdjęciem dostępne są w licznych wersjach kolorystycznych. Można zamówić zarówno klasyczny biały kubek ze zdjęciem, jak również jego odpowiednik w kolorze czarnym. Co ciekawe, na zewnętrznej stronie kubka można umieścić od jednego do nawet kilkunastu zdjęć oraz atrakcyjne napisy o indywidualnym charakterze. Taki personalizowany prezent z całą pewnością spodoba się każdemu obdarowanemu.

Koszulka z nadrukiem

Na koniec warto wspomnieć o możliwości umieszczenia zdjęcia na koszulce. Fotobum.pl proponuje białe lub czarne koszulki ze zdjęciem. W sprzedaży są różne rozmiary koszulek z krótkim rękawem, w tym modele dedykowane na damskie lub męskie ciało. Ubrania są wykonane z najwyższej jakości 100 % bawełny. Do tego posiadają okrągłe wykończenie wokół szyi oraz wewnętrzne wzmocnienie taśmą biegnącą od ramienia do ramienia. Po praniu koszulki zachowują kolor nadruku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here