Nasiona Amnesia Haze - kolekcjonerskie nasiona najlepszych odmian marihuany

Każdy z kolekcjonerów nasion marihuany powinien słyszeć o odmianie Amnesia Haze. Wśród wielu grup odbiorców cieszy się olbrzymią popularnością. Posiada także swoich wiernych i oddanych fanów, gotowych uznać ją za najlepszą odmianę spośród wszystkich dotąd stworzonych. Duża popularność Amnesia Haze wynika między innymi z jej wyjątkowej historii genetycznej. Odmiana ta zawiera w sobie wyjątkowo pożądane paczki genów, a samo nasionko jest niezwykle atrakcyjne wizualnie. Poniżej skupiamy się na tej odmianie dokładnie i podpowiadamy – jaka jest jej historia, w czym tkwi wyjątkowość odmiany Amnesia Haze oraz gdzie szukać pomocy w zakupie nasion kolekcjonerskich. 

Historia Amnesia Haze – w telegraficznym skrócie

Od kilku już lat Amnesia Haze jest uważana za najlepszą odmianę spośród wszystkich do tej pory stworzonych. Opinia ta jest podzielana zarówno przez hodowców z naszego kraju, jak i przez specjalistów z innych państw. Przykładowo, cieszy się dużą popularnością w Holandii, gdzie jej nasiona są wybierane zarówno przez przemysłowych hodowców, jak i prywatnych kolekcjonerów i użytkowników. 

Pod kątem genetycznym, Amnesia Haze jest odmianą hybrydową. Posiada dominujące geny odmian sativa, a także niektóre geny indica. W ten sposób powstało wyjątkowe i rzadko spotykane połączenie. Warto przy tym podkreślić, że wyjściowa paczka genów pochodzi od takich klasycznych i uznanych odmian jak Afghani, Hawaiian, Thai. Ich najlepsze geny znalazły wykorzystanie w produkcji Amnesia Haze. 

Oferowane na naszym rynku kolekcjonerskie nasiona marihuany pochodzą przede wszystkim z wysokiej klasy hodowli holenderskich. Gwarantuje to ich wysoką jakość – nasionka są odporne na szkodliwe oddziaływania, a jeśli będą przechowywane w odpowiednich warunkach, zachowają swoje wyjściowe właściwości przez okres nawet kilku lat. 

Amnesia Haze – dla wysmakowanych kolekcjonerów

Amnesia Haze jest także odmianą wielokrotnie nagradzaną. Uzyskała liczne odznaczenia i nagrody podczas międzynarodowych festiwali roślinnych – między innymi Cannabis Cup. Jest to największy globalny festiwal poświęcony kulturze marihuany. W 2012 Amnesia Haze została uznana za najlepszą odmianę sativa roku. Od tamtej pory, jej popularność nie maleje, ale stale wzrasta, budząc zainteresowanie w coraz to kolejnych regionach świata. 

Jeśli również pragniesz nabyć nasionka Amnesia Haze do swojej kolekcji, wówczas polecamy sięgnąć po kolekcjonerskie nasiona marihuany od Tanie Sianie. W tym sklepie internetowym znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane nasiona marihuany, odznaczające się najlepszymi właściwościami. Wszystkie oferowane produkty przeszły specjalistyczną weryfikację ekspercką. Masz tym samym pewność, że kupowane nasionko będzie nadawało się do celów kolekcjonerskich przez okres nawet kilku lat. 

Wszystkie nasiona są sprzedawane w opakowaniach hermetycznych, gwarantujących optymalne warunki przechowywania. Tym samym, nasionka są odizolowane od takich szkodliwych czynników jak wilgoć, mikroorganizmy i drobnoustroje, pyłki, kurz oraz promienie słoneczne. Odpowiednio skonstruowane opakowanie gwarantuje też odporność na wstrząsy, drgania i inne oddziaływania fizyczne i mechaniczne, które mogłyby naruszyć strukturę nasionka lub w inny sposób je uszkodzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here