Pomysł na kreatywne hobby

0
3014

Firma Marianne Design istnieje od 1994 roku, a jej oferta to produkty, które są przeznaczone do tworzenia różnego rodzaju rękodzieł znanych na całym świecie. Dzięki nim można stworzyć piękne, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju przedmioty, które uprzyjemnią życie i ocieplą każde wnętrze.

Rękodzieło sposobem na życie

Dzięki technikom zdobniczym, można nie tylko stworzyć oryginalne przedmioty, ale też dać starym rzeczom nowe życie. Pomagają w tym produkty firmy Marianne Design, które są dostępne w sklepie internetowym NaStrychu.pl. Osoby, które zajmują się rękodziełem, mogą tworzone przez siebie przedmioty dać komuś w prezencie lub sprzedać. Ponadto rękodzieło zdobnicze to szansa na podreperowanie domowego budżetu. Wystarczy mieć koncepcję na stworzenie czegoś niezwykłego i odpowiednie akcesoria, a z pewnością to się uda.

Techniki zdobnicze służą też rozwijaniu kreatywności i uzdolnień plastycznych. Przedmioty własnoręcznie przyozdobione nadadzą niepowtarzalny klimat i nastrój w każdym pomieszczeniu. Rękodzieło może być zarówno pasją, jak i sposobem na życie.

Techniki zdobnicze

Produkty Marianne Design są przydatne przy tworzeniu przedmiotów techniką quillingu, cardmakingu, scrabbookingu oraz wielu innych. Quilling to rodzaj papieroplastyki, która umożliwia tworzenie ozdób z wąskich pasków papieru, zwiniętych w kształt spirali i odpowiednio uformowanych. W sklepie NaStrychu.pl są dostępne maszynki do tej techniki oraz specjalne taśmy klejące.

Można tu również znaleźć akcesoria firmy Marianne Design, które służą do tworzenia wyjątkowych kartek na specjalne okazje. Są to papiery, koperty, ozdoby, pudełka na kartki i wiele innych. Wśród produktów firmowych Marianne Design uwagę przyciągają wykrojniki, które służą do wycinania gotowych elementów. Dostępne są one w wielu wzorach i różnych stopniach skomplikowania. Dużą popularnością cieszą się wzory roślinne, zwierzęce, napisy, ramki oraz alfabety.

Pomysły na upominki dla bliskiej osoby

Wykorzystując techniki zdobnicze można wykonać piękne, oryginalne upominki dla bliskich osób. Mogą to być notesy, albumy, własnoręcznie ozdobione pudełka, szkatułki, a także zawieszki na ścianę i wiele innych. Dzięki produktom Marianne Design można wykonać ozdobne kartki świąteczne i ozdoby typu bombki, stroiki lub własnoręcznie przyozdobione świece.

Z pewnością każdemu przyda się filcowa zakładka, własnoręcznie wykonany breloczek lub kalendarz na biurko. Te wszystkie rzeczy można wykonać i ozdobić w oryginalny sposób dzięki produktom firmy Marianne Design.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here