Stylizacja motocyklisty

Prawdziwego fana ciężkich motocykli można poznać już z daleka i to nie tylko ze względu na dźwięk silnika maszyny. Po prostu każdy element jego stylizacji zdradza miłość do jednośladów i przynależność do subkultury motocyklowej. Ważnym elementem stroju harleyowca są oczywiście niebanalne dodatki. Sprawdź, jak zapewnić sobie niepowtarzalny wygląd prawdziwego motocyklisty.

Metalowe wpinki

Sporą popularnością wśród fanów motocykli cieszą się oryginalne wpinki, które mogą być pewnego rodzaju manifestem poglądów czy też preferencji dotyczących marki pojazdu. Na stronie https://motozloty.com/blachy-wpinki-c-1.html można znaleźć wiele metalowych ozdób nawiązujących do kultowych motocykli i marek. Chopper i Harley Davidson to klasyka, której trudno będzie się oprzeć zapalonym motocyklistom.

W ofercie wpinek nie brakuje również symboli odnoszących się do motywów patriotycznych np. orzełków, biało-czerwonych flag i polskich postaci historycznych. Kurtka lub torba z blachami może być również prawdziwą tablicą wspomnień motocyklisty. Wystarczy umieścić na nich metalowe znaczki ze zlotów, w których wzięło się udział. Ponadto z mody od lat nie wychodzą czaszki i krzyże.

Naszywki na ubranie

Równie oryginalnymi ozdobami odzieży motocyklisty są materiałowe naszywki, które można nakleić na z tyłu, z przodu lub na rękawach kurtki. Oryginalny emblemat będzie świetnie wyglądać także na kamizelce lub torbie. Najczęściej wybierane są motywy muzyczne, wśród których dominują oczywiście zespoły rockowe, punkowe i metalowe. W sklepie Easy Rider Shop można spotkać zarówno takich gigantów jak AC/DC i Alice Cooper, jaki i  polski band Acid Drinkers.

Niemałym zainteresowaniem cieszą się także naszywki z logo znanych marek czy też podobiznami popularnych motocykli. Sporym gronem fanów mogą ponadto pochwalić się emblematy z motywami zaczerpniętymi z kultury USA np. słynną trasą Route, dolarami i militariami. Ważną częścią oferty są także naszywki dla polskich patriotów zafascynowanych historią kraju. Ciekawym pomysłem może być także model z własnym imieniem.

Biżuteria motocyklowa

Mężczyźni identyfikujący się z subkulturą motocyklową zdecydowanie nie boją się biżuterii. Oferta internetowego sklepu Easy Rider Shop przyciągnie każdego fana męskich dodatków, które zostały stworzone z myślą o stylizacjach motocyklistów. Jednym z największych hitów są efektowne sygnety ze złowieszczymi czachami, które są nieodłącznym elementem stroju z rockową nutą. Taki motyw może pojawić się także na bransoletach, zawieszkach i kolczykach.

Mile widziane są za całą pewnością również skrzydła, krzyże celtyckie, młoty Thora czy też indiańskie pióra. Dość często można spotkać dodatki, w których niektóre popularne motywy zostały ze sobą połączone np. czaszki i skrzydła. Ponadto właściciele imponującego zarostu mogą ozdobić swoją brodę metalowymi koralikami z ciekawymi wzorami. Biżuteria fana ciężkich motocykli może być wyrazista i stać się nawet głównym punktem stylizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here