Tupet – skuteczne uzupełnienie włosów

0
1127

Łysienie jest problemem dotykającym ogromną grupę mężczyzn. Szacuje się, że aż 20% mężczyzn po ukończeniu 20. roku życia zauważa u siebie przerzedzenie fryzury. Problemy z wypadaniem włosów mogą pojawiać się już u nastolatków. Niestety, wobec łysienia lekarze rozkładają ręce. Proponowane kuracje (suplementacja, stosowanie leków, stosowanie kosmetyków mających pobudzić mikrokrążenie, kosztowne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej) w większości przypadków nie przynoszą satysfakcjonujących rezultatów. Z tego względu osoby dotknięte łysieniem skupiają się nie na walce z przyczyną przypadłości, ale maskowaniu jej symptomów. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na „męskie łysienie” jest zakładanie tupetu. Czym charakteryzują się nowoczesne tupety? Sprawdź!

Nowoczesny Tupet dyskretnym uzupełnieniem fryzury

Tupet składa się z dwóch podstawowych części: bazy mającej kontakt ze skórą głowy oraz przymocowanych do niej włosów. Tupety, w odróżnieniu od peruk, przykrywają jedynie czubek głowy. Uzupełnienie staje się częścią czupryny, więc musi być idealnie dopasowane do koloru, gęstości i struktury pasm wyrastających ze skóry głowy. W profesjonalnych sklepach perukarskich wybór tupetów jest bardzo szeroki. Możesz mieć pewność, że wśród ogromnej ilości dostępnych wariantów znajdziesz model idealnie dopasowany do Twojej naturalnej urody. Najlepszy efekt gwarantują modele tkane z włosów pochodzenia naturalnego. Lśniące, miękkie włosy ścięte od ochotników są zabezpieczone łuską, więc można je kręcić, prostować i modelować, co znacząco zwiększa możliwości kreowania swojego wizerunku.

Pewność w każdych okolicznościach

Tupety mocowane są do włosów przy pomocy dyskretnych, mocnych spinek. Nie musisz obawiać się, że uzupełnienie spadnie czy zsunie się – łączenie jest solidne i pewne. Możesz bez obaw biegać, tańczyć czy grać w tenisa w tupecie, zapominając, że masz go na sobie. Alternatywą dla tupetów typu clip-in są modele klejone.

Rozwiązania dla wrażliwych

Tupety osadzone są na delikatnych bazach wykonanych z tiulu albo mikroskóry. Materiały zlewają się ze skórą głowy, więc stają się niewidoczne. Co ważne, tupety mogą nosić alergicy i osoby z wrażliwą skórą. „Oddychające” tkaniny nie powodują podrażnień ani reakcji alergicznych. Dzięki przewiewnej strukturze nie powodują dyskomfortu nawet podczas gorących dni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here