Uniwersalne prezenty pod choinkę, które pokocha każdy. Oto nasze 3 świąteczne propozycje

0
991

Czy istnieją idealne prezenty na Święta? Być może nie każdy podarunek będzie pasował do konkretnej osoby. Jednak rozwiązaniem tego problemu są uniwersalne prezenty, które pokocha każdy. Przygotowaliśmy propozycję trzech tego rodzaju darów. Nie są to typowe prezenty materialne, ale vouchery na przeżycia. Dzięki nim osoba, otrzymująca podarunek może doświadczyć nowych rzeczy i spełnić swoje mniejsze oraz większe marzenia. Święta Bożego Narodzenia są idealną okazją ku temu.

Lot paralotnią

Niczym nieskrępowana przestrzeń pod stopami, poczucie absolutnej wolności i swobody. To tylko niektóre atuty lotu paralotnią. Jest to prezent w formie przeżycia, który spodoba się większości osób. Z jednej strony taki lot ma niewątpliwie coś z ekstremalnego doświadczenia, ale nie jest tak niedostępny, jak na przykład skok ze spadochronem. Wymagany jest jedynie w miarę dobry stan zdrowia, umożliwiający udanie się na podniebną przejażdżkę. Wszystko oczywiście odbywa się pod okiem instruktora, ponieważ lot jest w tandemie. Przeloty są realizowane w wielu atrakcyjnych miejscach całej Polski. Taki prezent to więc nie tylko przelot widokowy, ale także okazja do miłego spędzenia czasu, na przykład w formie randki. Z tego powodu jest to świetny pomysł na prezent świąteczny dla niej. Trzeba zaznaczyć, że to obdarowana osoba samodzielnie wybiera termin realizacji przelotu. Odbędzie się to jednak wyłącznie przy dobrych warunkach pogodowych, dlatego to przeżycie jest bardzo bezpieczne. 

Przejazd samochodem po torze wyścigowym

Większość osób lubi szybkie samochody. Oczywiście, w życiu codziennym takie auto nie byłoby praktyczne. Ale od czego jest Prezent Marzeń? Dajemy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą na profesjonalnym torze wyścigowym. Takie obiekty są zlokalizowane w różnych regionach Polski. Ich podstawową cechą jest fakt, że zadbano na nich bardzo o kwestie bezpieczeństwa. Odpowiednie zabezpieczenia i cała infrastruktura zostały stworzone po to, aby jazda była jak największą przyjemnością i okazją do fantastycznego spędzenia czasu. Nie tylko masz możliwość wyboru toru, ale także pojazdów sportowych, którymi osoba otrzymująca prezent będzie się poruszać. Nasza oferta to najlepsze, najbardziej znane samochody z ogromnymi silnikami. Cały przejazd będzie miał miejsce pod czujnym okiem instruktora. Nie będzie to zresztą sam przejazd, ale cały dzień spędzony na torze, w trakcie którego razem z osobami towarzyszącymi będzie można urządzić sobie piknik i podziwiać w akcji inne pojazdy. Wiele kobiet korzysta z tego rodzaju podarunku. To jednak głównie prezent świąteczny dla niego. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz wśród niej idealną opcję dla swoich bliskich. Jest w czym wybierać.

Tunel aerodynamiczny

Młodsi i starsi – wszyscy marzą o unoszeniu się w przestworzach. Idealną opcją na poczucie się jak ptak, jest lot w tunelu aerodynamicznym. To specjalne urządzenie, gdzie w profesjonalnym kombinezonie jest możliwość unoszenia się przez kilka minut w powietrzu. Wentylator umieszczony w tubie rozpędza powietrze do prędkości nawet 300 kilometrów na godzinę. To daje uczucie podobne do swobodnego spadania ze spadochronem. Dla kogo przeznaczony jest taki prezent? Dla odważnych osób, które zawsze miały ochotę na spróbowanie czegoś nowego, ale nie są jeszcze gotowe na skok ze spadochronem. Takie tunele powstają w wielu miastach w Polsce, dlatego łatwiej jest wybrać właściwe miejsce realizacji vouchera. Jest to ciekawy pomysł na prezent dla dzieci na Święta, szczególnie dla tych starszych.

Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdziesz coś idealnego dla swoich oczekiwań. Są to propozycje dość uniwersalnych podarunków, które są właściwe dla wszystkich osób bez względu na płeć i na wiek. To nie jest oczywiście wszystko, co przygotowaliśmy. Po więcej pomysłów przejrzyj nasz katalog prezentów na Święta. Znajdziesz tam wiele inspiracji, które sprawią, że ten czas naprawdę będzie wyjątkowo magiczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here