Wózki Quinny

Zakup wózka musi być przemyślany. Będziemy z niego korzystać każdego dnia. Musi sprawdzić się podczas codziennych spacerów, na zakupach i w trakcie rodzinnych wycieczek. Z tego względu warto skoncentrować się tylko na renomowanych markach jak Quinny.

Quinny jest holenderską firmą, która od kilkudziesięciu lat projektuje i produkuje wózki i spacerówki, z których korzystają młodzi rodzice w wielu krajach. Poprzez liczne analizy, testy i przyglądanie się potrzebom rodziców i ich dzieci, tworzy dopracowane pod każdym względem modele. Zachwycają zarówno przez swoją elegancję i modny design, jak i przez funkcjonalność. Jakie wózki Quinny cieszą się największą popularnością?

Wózek Quinny HUBB

Wózek możemy kupić w dwóch wersjach. Dostępna jest sama spacerówka albo wózek 2w1 z gondolą i spacerówką. Jest w wielu modnych wariantach kolorystycznych i zaprojektowano go w taki sposób, by był idealny do korzystania w mieście. Znajdziemy w nim wiele rozwiązań zwiększających wygodę użytkowania. Złożymy go jedną ręką, możemy regulować wysokość rączki, przednie obrotowe koła da się zablokować do jazdy na wprost, a pod siedziskiem jest duży kosz zakupowy. Producent pomyślał także ko komforcie dziecka. Siedzisko jest miękkie i wygodne, daszek spacerówki ma siateczkę zapewniającą wentylację, a podnóżek jest regulowany. Ponadto w siedzisku są 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, a w budce jest filtr UV50+.

Wózek Quinny LDN LONDON

To wyjątkowo wąska i lekka spacerówka, którą docenimy zwłaszcza na co dzień. Po złożeniu zajmuje niewiele w miejsca, a w trakcie jazdy jest zwrotna i bez problemu będziemy manewrować na wąskich chodnikach. Posiada odporne na przebicie piankowe koła. Wspólna z poprzednim modelem jest obecność 5-punkotwych pasów bezpieczeństwa, obecność filtra UV 50+ i okienko w daszku. Ponadto mamy możliwość regulacji wysokość rączki i siedziska. Pod siedziskiem jest kosz zakupowy.

Wózek Quinny

Wózek Quinny YEZZ AIR

Pierwsze, co zauważymy w przypadku tego wózka, to nietuzinkowy design. Wyróżnia się nie tylko na tle propozycji Quinny, ale także wtedy, kiedy spojrzymy na spacerówki innych producentów. Ma przewiewne hamakowe siedzisko, trzy małe koła i lekki stelaż. Waży zaledwie 5 kg, do tego jest wytrzymały, wygodny i wąski a po złożeniu ma wyjątkowo kompaktowe rozmiary. Dzięki paskowi jego przenoszenie jest komfortowe. Wszystko to razem sprawia, że idealnie nadaje się do tego, by zabrać go w podróż. W zestawie znajdziemy daszek przeciwsłoneczny.

Wózek Quinny ZAPP FLEX PLUS

To kolejna wygodna spacerówka, którą z pewnością możemy wziąć pod uwagę. Można dokupić gondolę i uzyskać wózek wielofunkcyjny 2w1. Wersja spacerowa ma kubełkowy typ siedziska, jest ono ustawiane w obu kierunkach jazdy. W budce jest filtr UV 50+, siedzisko posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Sam stelaż wykonano z lekkiego aluminium i można go bardzo szybko złożyć. W zestawie jest folia przeciwsłoneczna, można także dokupić takie akcesoria jak uchwyt na kubek, parasolka, torba transportowa albo śpiworek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here