biustonosz Push-up

Biustonosz push-up to jeden z najbardziej obleganych modeli w sklepach z bielizną. Dlaczego? Z prostego powodu! Pozwala nie tylko na optyczne powiększenie piersi, ale również korektę proporcji sylwetki. Figura staje się bardziej zbliżona do klepsydry, przez co zyskuje na atrakcyjności.

Magiczna moc wkładek

Biustonosze push-up nie posiadałyby wszystkich tych umiejętności, gdyby nie obecność specjalnych wkładek wypełniających miseczki od dołu i nieco z boku. To dzięki nim biust staje się optycznie większy i sprawia wrażenie wymodelowanego. Jednak efekty wizualne to jedno. Nie można zapominać o walorach bezpośrednio wpływających na komfort i wygodę użytkowania. Udając się zatem do sklepu z bielizną należy szukać wypełnień, które będą lekkie. W sprzedaży znaleźć można zarówno wkładki wykonane z klasycznej gąbki, jak również z nowoczesnych tworzyw, jak żele, płyny, a nawet powietrze! Dzięki temu wypełnienia są nie tylko lekkie i wygodne w noszeniu, ale również praktycznie niewyczuwalne.

Rodzaje push’upów

Jakie propozycje w tym zakresie oferuje nam sklep z bielizną? Jak się okazuje – wybór jest naprawdę szeroki. Wśród biustonoszy push-up najbardziej znane są klasyczne modele, od wewnątrz wyposażone w specjalne kieszonki, w których umieszcza się powiększające gąbeczki. Miseczki zazwyczaj są materiałowe lub delikatnie usztywnione. Kolejny model stanowią biustonosze z podwójnym push’upem, od środka wypełnione mocnym podbiciem z gąbki. Ich nazwa nie jest przypadkowa. Pozwalają bowiem na dwukrotne zwiększenie rozmiaru. Jakie jeszcze modele oferuje sklep z bielizną? Następną propozycją są push’upy typu plunge, charakteryzujące się głęboko wyciętą konstrukcją w przedniej części. W szczególności polecane do bluzek i sukienek mocno eksponujących piersi. Alternatywą dla tych modeli są bardotki, inaczej określane mianem balkonetek. Polecane przede wszystkim paniom, którym zależy na optycznym powiększeniu biustu, ale także na ich mocnym uniesieniu. Dzieje się tak za sprawą specjalnych wkładek, które wypychają biust do góry i atrakcyjnie go modelują. Ostatni typ biustonoszy push-up stanowią modele z wyjmowanymi poduszeczkami. Ich zaletą jest duża swoboda noszenia, albowiem w zależności od indywidualnych preferencji gąbeczki znajdujące się w zestawie można zamienić na wypełnienia silikonowe, które jeszcze lepiej modelują piersi.

Czy push’up to propozycja dla każdej kobiety?

Generalnie, staniki typu push’up to modele dedykowane posiadaczkom małych biustów, ale jak wiadomo – od każdej zasady są wyjątki. Tak jest i w tym przypadku. W sklepach z bielizną nie brakuje propozycji dla pań o piersiach w większym rozmiarze, które wybierają biustonosze push’up, aby poprawić proporcje swojej figury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here