Wystawianie faktur - prosty i sprawdzony sposób!

Przygotowując dokumentację przeprowadzanych transakcji warto posługiwać się dobrym i sprawdzonym oprogramowaniem do fakturowania. Przydatne i proste w obsłudze narzędzie to podstawa szybkiego wystawiania faktur dokumentujących sprzedaż produktów czy świadczonych usług. Jak wybrać najlepszy program? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

Czy prostota idzie w parze z funkcjonalnością?

Każdy fakturujący chce przygotować dokumenty szybko, tak by klient był zadowolony i żeby zostały spełnione nałożone obowiązki w zakresie wystawiania faktur czy JPK. Z pomocą przychodzi dobry program do faktur, który będzie łatwy w obsłudze i funkcjonalny. Czy znacie Faktura Small Business Handel? To proste narzędzie do generowania podstawowych dokumentów wystawianych w przedsiębiorstwie. Program ma przyjemny interfejs i został wyposażony w wiele przydatnych opcji. W programie tym użytkownik odnajdzie wszystkie potrzebne przyciski w krótkim czasie, a tym samym wygeneruje potrzebne faktury. Ten program do wystawiania faktur można dostosować do własnych potrzeb poprzez personalizację wystawianych dokumentów dodając własną pieczątkę, logo czy stopkę. To oprogramowanie do faktur, ale i również magazynu.

Opcje, które warto znać

Faktura Small Business Handel

Faktura Small Business Handel został zbudowany o moduły, z którymi warto się zaprzyjaźnić z uwagi na ich ogromną funkcjonalność. Program pozwoli przygotować: faktury VAT, faktury bez VAT, VAT marża, proforma, korekta, uproszczona, WDT i wiele więcej a następnie przesłać je do kontrahentów e-mailem. W przygotowaniu dokumentów pomaga opcja, która automatycznie pobiera dane klientów z CEIDG, gdy znany jest numer NIP firmy. Jeżeli przedsiębiorca chce wystawić faktury w walutach, również jest to możliwe, a aktualny kurs zostanie pobrany przez program z bazy NBP. Przydatne funkcje to także możliwość tworzenia kartotek towarów i klientów. Opcja ta pozwala szybko uzupełnić dane do faktury dla klienta, z którym były już przeprowadzane transakcje oraz pobrać do niej wprowadzone na magazyn towary. Łatwo dodać można produkty wprowadzając faktury zakupowe. Użytkownik dzięki modułowi magazynowemu jest w stanie sprawdzać stany towarów, ewentualne braki i przeprowadzać spis z natury. Program Faktura Small Business Handel to wielofunkcyjne narzędzie do faktur, magazynu, ofert, cenników i zamówień.

Prostota i funkcjonalność to para dobrze dobrana w programie Faktura Small Business Handel. Każdy przedsiębiorca chcący sprostać nakładanym przez ustawodawcę obowiązkom powinien sprawdzić opcje, które zaoferowała firma MEGA-TECH. To ciekawa propozycja na ten i nadchodzący rok 2020.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here