Zabawki i akcesoria z postaciami bajkowymi

Dzieci bardzo lubią bawić się zabawkami przedstawiającymi postacie z bajek. Jedna z nich to Strażak Sam, która opowiada o przygodach odważnego strażaka i jego przyjaciół. Bajka z pewnością pozytywnie wpłynie na wyobraźnię chłopców i pobudzi kreatywność. Dzieci marzą o tym, aby upodobnić się do postaci z bajek. Pomagają im w tym akcesoria, przybory szkolne oraz zabawki przedstawiające strażaka i inne postacie.

Zabawki dla chłopca

Spory wybór zabawek z serii Strażak Sam, takich jak np. https://www.humbi.pl/pol_m_Ulubiony-Bohater_Strazak-Sam-257.html pozwoli dzieciom miło spędzić czas. Obecnie dużym powodzeniem cieszą się zestawy zawierające duże konstrukcje i figurki. Zestaw zawierający znaki drogowe oraz figurkę Strażaka Sama nauczy młodsze i starsze dzieci podstawowych zasad w ruchu drogowym. Dodatkowo można dokupić figurki i akcesoria, które urozmaicą zabawę. Bawiąc się gaśnicą z tłokiem, kostiumem strażackim i kaskiem, dzieci mogą gasić pożar, który sobie wyobrażą. Zabawki posiadają przyciski, którymi można uruchomić efekty świetlne i dźwiękowe. Dzięki takim rozwiązaniom, dziecko może poczuć się jak prawdziwy strażak. Strażak Sam bawi nie tylko dzieci, ale i ich rodziców chcących spędzić czas z pociechami podczas zabawy.

Remiza strażacka XXL to zestaw, który zachwyci każdego chłopca. Zabawka składa się z budynku remizy połączonego mostkiem z wieżą treningową oraz lądowiska dla helikoptera. Dodatkowe efekty zapewnia komputer emitujący światła i dźwięki oraz mikrofalówka i mikrofon. Do zestawu dołączono figurki, naklejki i drobne akcesoria, które urozmaicą zabawę. Zestaw ze Strażakiem Samem zachwyci wszystkich wielbicieli tego serialu bajkowego.

Akcesoria i gadżety

Wszystkie dzieci lubią być otoczone przedmiotami przedstawiającymi ich ulubione postacie z bajek. Mogą to być ubrania, mebelki, przybory szkolne lub plecak. Akcesoria i gadżety z ulubionymi postaciami z bajek, urozmaicają i uprzyjemniają dzieciom dzień spędzony w szkole lub w przedszkolu. Dla dziecka lubiącego bajkę o Strażaku Samie można wybrać tablicę z zegarem i planem zajęć. Tablica wspomaga rozwój dziecka poprzez naukę odczytywania godzin na zegarze. W ten sposób Strażak Sam zabawi i zachęci dziecko do wykonywania zadań, które można wybrać na tablicy. Zabawka rozwijająca spostrzegawczość i koncentrację to puzzle Strażak Sam 10 w 1 Mega Pack. Są one bardzo kolorowe i będzie to wspaniały prezent dla fanów strażaka. U dziecka bardzo ważny jest rozwój ruchowy, który może wspomóc trójkołowa hulajnoga twist Strażak Sam. Dzięki niej dziecko nauczy się utrzymywać równowagę i balansować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here