Minimalistyczny, prosty styl, który ozdobi twój salon lepiej, niż bogate zdobnictwo

0
2259

Prostota i minimalizm to obecnie popularne trendy, które dominują w wielu sferach naszego życia. Pojawiają się w jubilerstwie, strojach, ale także w wystroju wnętrz – zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Jeśli nie jesteś do nich przekonany i zastanawiasz się, czy rzeczywiście mogą stanowić prawdziwą ozdobę, zapewniamy cię, że tak. Zobacz, jakie są nasze propozycje.

Klasyczne szarości z odrobiną chromu

Jednym z bardzo popularnych kolorów jest od pewnego czasu klasyczna, stonowana szarość. Jej ogromną zaletą jest uniwersalność, dzięki której doskonale pasuje do różnorodnych kolorów ścian. Może też być z łatwością łączona z wieloma dodatkami, nawet o wyrazistych kolorach. Wówczas tworzy nietypowe, bardzo zindywidualizowane zestawy, które pozwalają na wyróżnienie dokładnie tego, co moglibyśmy chcieć uwydatnić.  

Klasyczna szarość podkreślona za pomocą chromowanych dodatków będzie zawsze prezentować się niezwykle elegancko. Design mebli, które są utrzymane w tej tonacji, może szczególnie dobrze pasować do nowoczesnych, odrobinę “surowych” miejsc, w których dominuje wyszukany styl.

Spośród tego typu mebli naszym szczególnym typem jest zestaw Art-Vision, którego minimalistyczny, prosty styl idealnie podkreśla wizjonerstwo oraz umożliwia stworzenie naprawdę nieprzeciętnego wnętrza. Połączenie szarości, bieli i chromu jest w nim niezwykle wyszukane i każdemu salonowi nadaje bardzo jasnego, przestronnego i “czystego” wyrazu. Idealny zestaw dla wszystkich, których cenią sobie harmonijną przestrzeń, pozbawioną zbyt dużej ilości dodatków i ozdób.

Wysoki połysk i równe, proste linie

Chciałbyś wznieść się na prawdziwe wyżyny Olimpu, na których wyróżnia się biel, podkreślona przez naturalne drewno? Jeśli tak, idealnym wyborem dla ciebie będzie minimalistyczny, skromny zestaw mebli do salonu Zeus, który odznacza się prostymi liniami i geometrycznymi kształtami. Jego zaletą są fronty wykonane w technologii wysokiego połysku, które pięknie odbijają światło i rozjaśniają każde pomieszczenie.

Pomimo iż Zeus występuje w kilku wersjach kolorystycznych lakieru, naszym ulubieńcem jest czysta biel, idealnie oddająca jego uniwersalny charakter. Co więcej, na jej tle wspaniale wyróżniają się drewniane wykończenia, dodając zestawowi naturalności.

Fronty i wnętrza o różnych barwach lakieru

Wyobrażasz sobie meble, które mają fronty i wnętrza lakierowane na różne kolory, co jest ich największą ozdobą? Do tego jeszcze eleganckie światło, które pozwala na wyróżnienie każdego wnętrza oraz ozdobne, chromowane listwy. To wszystko możesz znaleźć w zestawie Laguna, dostępnym pod adresem https://www.tcmeble.pl/.

Meble te utrzymane są w prostym, minimalistycznym stylu, a ich największą ozdobą mogą stać się właśnie różne kolory, na które zostaną polakierowane. Dzięki możliwości wybrania ich spośród szerokiej palety na pewno stworzysz dla siebie idealne wnętrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here