ekspresu do kawy

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem dobrej jakości automatycznego ekspresu do kawy, który przygotuje dla Ciebie pyszny napar, postaw na urządzenie marki Nivona. Dlaczego warto wybrać automatyczny ekspres tej marki? Dowiesz się z naszego artykułu.

Zalety ekspresu automatycznego

Rynek ekspresów do kawy jest niezwykle duży. Znajdziemy na nim zarówno proste urządzenia przelewowe, ekspresy ciśnieniowe: kolbowe lub automatyczne, ekspresy na kapsułki, czy też znane na całym świecie klasyczne włoskie kawiarki. Wybór ciśnieniowego ekspresu automatycznego będzie idealny dla osób, które poza jakością naparu kawowego cenią też sobie codzienną wygodę użytkowania. Ekspres automatyczny to też doskonałe rozwiązanie dla tych kawoszy, którzy poza klasyczną filiżanką espresso gustują w licznych specjałach kawowych: cappuccino, caffè latte czy macchiato. Nie ma wątpliwości co do tego, że na rynku producentów urządzeń do parzenia kawy dominują Włosi. Jednak warto zwrócić uwagę na stosunkowo młodą niemiecką markę Nivona , która pomimo swojej krótkiej historii znajduje się aktualnie wśród liderów jeśli chodzi o sprzedaż ekspresów przeznaczonych do użytku domowego.

Niemiecka jakość

Ta firma, która powstała w 2005 r. to owoc ciężkiej pracy i kawowej pasji trójki znajomych, których firma jest niemiecką odpowiedzią na wysoką jakość włoskich ekspresów kawowych, cenionych na całym świecie. Charakterystyczne dla tej marki jest to, że produkowane przez nią urządzenia są z jednej strony zaawansowane technologicznie, z drugiej zaś przystępne cenowo. To sprawia, że ekspresy tego niemieckiego producenta są bardzo często wybierane na użytek domowy. Automatyczne ciśnieniowe ekspresy Nivona pokazują, że za przystępną cenę można kupić urządzenie, które w niczym nie będzie ustępowało modelom firm wybieranym przez profesjonalistów. Ekspresy tej marki charakteryzują się ponadto pięknym wzornictwem, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Urządzenia marki Nivona to połączenie najnowszych technologii z wiedzą na temat parzenia kawy oraz pięknego designu, dzięki którym codzienna czynność przygotowywania filiżanki kawy zamienia się w niezapomnianą przyjemność dla oczu i podniebienia.

Nivona

Wiele udogodnień

Większość automatycznych ekspresów ciśnieniowych marki Nivona posiada wbudowany młynek do kawy. Takie udogodnienie sprawia, że uzyskany napar kawowy jest niezwykle aromatyczny i smaczny. Kawa zmielona bezpośrednio przez zaparzeniem to gwarancja najlepszych doznań smakowych. W ekspresach tej niemieckiej marki znajdziemy ponadto wiele dodatkowych i ciekawych udogodnień. Niezwykle wygodnym rozwiązaniem jest między innymi wyposażenie niektórych modeli w moduł bluetooth, dzięki czemu możliwa jest obsługa urządzenia zdalnie, za pomocą smartfona. Automatyczne ekspresy do kawy tego producenta posiadają też między innymi specjalną funkcję Easy Spumatore, dzięki której można przygotować niezwykle aksamitną piankę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here