Dzień Ojca – indywidualny upominek

Pomimo tego, że Dzień Ojca nieodłącznie kojarzy nam się z upominkami, to bardzo często zapominamy o wcześniejszym zakupie odpowiedniego prezentu dla taty i ograniczamy się w ostatniej chwili do prezentów uniwersalnych – słodyczy, butelki wina czy chociażby bukietów kwiatów. Co możemy jednak sprezentować tacie, jeżeli odpowiednio wcześniej zaczniemy myśleć o upominku dla taty? Co kupić lub zrobić, aby nasz upominek był bardzo indywidualny?

Już na samym początku rozważań na temat prezentu z okazji Dnia Ojca trzeba wspomnieć, że nawet indywidualne prezenty nie muszą być drogie – nie wydając więcej niż 100,-zł możemy spokojnie kupić prezent, który będzie niepowtarzalny. Co to takie może być?

T-shirt

Któż nie lubi T-shirtów? Dzisiaj nosi je niemal każdy – począwszy od małych dzieci, przez nastolatki, a skończywszy na osobach w podeszłym wieku. Wbrew pozorom już za kilkadziesiąt złotych możemy kupić naszemu tacie T-shirt z nadrukiem według naszej indywidualnej koncepcji – możemy tam zamieścić nie tylko napis w stylu „Dla najlepszego Taty od Kasi”, ale również nasze wspólne zdjęcie np. z czasów dzieciństwa. Taki T-shirt może towarzyszyć tacie nie tylko w codziennych pracach jako odzież wierzchnia, ale również może być wspaniałą ozdobą ściany w każdym pokoju.

Kubek z nadrukiem

Pozostają w sferze indywidualnych nadruków na przedmiotach codziennego użytku warto wskazać jako dobry prezent na Dzień Ojca kubek z nadrukiem – co prawda w sklepach od reki dostaniemy kubki dedykowane na Dzień Ojca, to znacznie lepszym rozwiązaniem jest zlecenie naszego własnego nadruku na kubku. Tak jak w przypadku T-shirta, tak i tutaj warto pomyśleć o odpowiednim zdjęciu. Co jak co, ale kubek z reguły wykorzystujemy każdego dnia i może to właśnie kubek od nas na najbliższy Dzień Ojca stanie się dla naszego taty tym ulubionym, w którym będzie codziennie rano pił kawę lub herbatę?

Nie tylko prezenty kupne!

Prezent na Dzień Ojca nie musi się wcale wiązać z dużymi wydatkami – może być po prostu przez nas zrobiony. Jeżeli tylko dysponujemy odpowiednimi zdolnościami kulinarnymi to z powodzeniem możemy upiec ciasto, np. tort z odpowiednią dedykacja na wierzchu. Jeżeli takimi zdolnościami nie dysponujemy to możemy spróbować stworzyć album ze zdjęciami pokazujący spędzone wspólnie z tatą chwile lub po prostu kupić antyramę i wypełnić jej powierzchnię zdjęciami – oczywiście taty i nas. Wybór odpowiednich zdjęć należy tylko do nas!

Prezenty na Dzien Ojca

Podsumowując, indywidualny prezent na Dzień Ojca jest jednym z najlepszych prezentów – co prawda wymaga to od nas przygotowań podjętych odpowiednio wcześniej, jednak Dzień Ojca jest zawsze tego samego dnia w roku – 23 czerwca. Z tego powodu nie powinniśmy mieć żadnych problemów z odpowiednim przygotowaniem się do tego święta i pomyśleniem o upominku dla naszego taty z wyprzedzeniem. Może już warto zacząć myśleć o najbliższym Dniu Ojca i prezencie dla naszego taty? Może warto sprawić, aby najbliższy Dzień Ojca był wyjątkowy i na zawsze pozostał w pamięci naszego taty?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here