Fakturowanie online

Prowadzenie działalności gospodarczej jest nieodzownie związane z procesem fakturowania. Fakturowanie to po prostu rozliczenie sprzedanego towaru lub wykonanej usługi. Faktura to dokument, który ma zawierać wszystkie dane na temat zawartej transakcji.

W ustawie o podatku od towarów i usług wprowadzono definicję faktury. To dokument, który może być w formie papierowej lub elektronicznej. W dobie internetu przedsiębiorcy i klienci cenią sobie właśnie formę elektroniczną. Fakturowanie online jest coraz bardziej popularne, zwłaszcza że nie są wymagane podpisy stron faktury. Zatem jaki program do faktur online wybrać? Program do wystawiania faktur wfirma.pl pozwoli w prosty sposób przejść przez cały proces fakturowania online. Pomoże wystawić wszystkie rodzaje faktur: zwykłe, proformy, zamówienia i oferty.

Każda faktura może zostać opatrzona własnym logo firmy oraz pieczęcią prewencyjną. Ponadto pozwoli wystawić faktury zaliczkowe i końcowe, zgodne z metodą rozliczania VAT kasową. Program do wystawiania faktur wfirma.pl to gwarancja zachowania pełnej mobilności wystawiania faktur i ich wysyłki. To także możliwość wystawiania faktur sprzedaży w 7 różnych językach, w 8 szablonach oraz we wszystkich walutach obcych według tabeli NBP. Faktury elektroniczne XML są zgodne ze standardem UE i zintegrowane z platformą elektronicznego fakturowania.

To ważne by umieć korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych przez program, fakturowanie online stanie się łatwe i niczym nieograniczone.

Program do wystawiania faktur wfirma.pl pozwoli, także wygodnie zarządzać sprzedażą z CRM oraz gospodarką magazynową. CRM to procedury i narzędzia ułatwiające zarządzanie kontaktami z klientami, np. za pomocą SMS, czy e-mail. Program posiada rozbudowany katalog produktów, nawet w wersji podstawowej.

Jaki program do fakturowania wybrać jest niezwykle ważne, ponieważ fakturowanie to codzienność przedsiębiorcy lub zatrudnionego pracownika. Warto zainwestować w program fakturowania online taki, który spełni oczekiwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here