barber

Czy barber to po prostu kolejne modne określenie zwykłego zakładu fryzjerskiego? Zdecydowanie nie! Od barbera możemy i powinniśmy oczekiwać zdecydowanie więcej. Oczywiście czeka tu na nas tradycyjne strzyżenie, jednak pakiet usług oferowanych przez profesjonalistów z pasją jest zdecydowanie szerszy.

Więcej niż wygląd

Ostatnie lata stoją pod znakiem powrotu do łask męskiego zarostu. Coraz większa liczba mężczyzn decyduje się na zapuszczenie brody i mówimy tu nie tylko o delikatnym, kilkudniowym zaroście, ale też o wizerunku przywodzącym na myśl postacie skandynawskich drwali. Taki wygląd z całą pewnością jest atrakcyjny i budzi zrozumiałe zainteresowanie, jednak utrzymanie brody we właściwej kondycji wymaga szeregu zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie wszystkie będą łatwe lub możliwe do przeprowadzenia w warunkach domowych, a to otwiera pole do popisu dla zawodowych barberów.

Barber nie jest zawodem nowym. Korzenie tej profesji sięgają XII wieku, a pierwsi barberzy skutecznie łączyli zadania tradycyjnie przypisywane fryzjerom i golibrodom, a często także domowym lekarzom. Dziś również umiejętności dobrego barbera znacząco wykraczają poza zdolność przycięcia włosów. Co wyróżnia fachowca? Musi być on nie tylko mistrzem nożyczek, ale też stylistą. Bardzo wskazana jest znajomość technik pielęgnacji oraz stałe śledzenie nowinek pojawiających się w świecie kosmetyków. To dzięki tym cechom po wyjściu od barbera czujemy się zadbani, a oprócz nienagannego wyglądu zyskujemy dobre samopoczucie i pewność siebie. 

Dobry barber — Poznań rozpieszcza brodaczy

Dość teorii, przyjrzyjmy się konkretom. Za przykład posłuży nam poznańska Pracownia Fryzur Furora. To tutaj obsługa łączy pasję i profesjonalizm, przywiązując szczególna uwagę do tego, by każdy klient poczuł się wyjątkowo. Pakiet proponowanych usług jest wyjątkowo bogaty. Nowoczesne wyposażenie, wygodne fotele i sprzęt najwyższej klasy harmonijnie komponują się z niezwykłymi umiejętnościami załogi. Warto tu przyjść już na pierwszym etapie zapuszczania zarostu. Fachowcy pomogą ukształtować brodę, podpowiedzą też, jaki styl strzyżenia będzie najbardziej odpowiedni nie tylko do kształtu naszej twarzy, ale też stylu bycia.  Niezależnie od tego, czy oczekujesz jedynie szybkiego podcięcia włosów, czy też masz ochotę na daleko idącą metamorfozę i głęboką zmianę wizerunku w Furorze możesz liczyć na pełne zrozumienie i profesjonalizm.

Cięcie to oczywiście nie wszystko. Równie ważna jest dbałość o kondycję i zdrowie włosów — te elementy bezpośrednio wpływają na końcowy wygląd fryzury. Pracownia Fryzur Furora nie tylko doskonale rozumie te zależności, ale też dysponuje wiedzą, doświadczeniem i arsenałem środków, które pozwalają na przeprowadzenie zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Odbudowanie i wzmocnienie kondycji włosów to fundament udanej stylizacji. Właściwie dobrane zabiegi znacznie ułatwią długie utrzymanie olśniewającego wyglądu fryzury i brody. Uzupełnieniem wizyty u poznańskiego barbera jest możliwość zaopatrzenia się w profesjonalne odżywki, balsamy i oleje, a to gwarancja zachowania higieny i znaczne ułatwienie podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Chcesz cieszyć się zadbaną brodą? Zaufaj fachowcom!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here