soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe mogą nie tylko poprawiać wzrok, ale również być częścią oryginalnego wyglądu. Kolorowe soczewki FreshLook to sposób na to, aby zmieniać kolor oczu nawet dwanaście razy w roku! Wymagają one wymiany co miesiąc – po tym czasie nie powinny już być noszone. Nowy miesiąc to okazja do wyraźnej zmiany stylizacji – nie trzeba w tym celu wymieniać garderoby ani ścinać włosów. Wystarczy inna barwa oka, aby wyraźnie odmienić twarz.

Soczewki zamiast okularów

Klienci wybierają soczewki z różnych względów. Cenią je za komfort noszenia, zwłaszcza gdy w grę wchodzi intensywne uprawianie sportów. Soczewki nie wymagają wycierania, nie parują podczas zmiany temperatury w otoczeniu, nie łapią brudu z dłoni i twarzy ani nie ograniczają pola widzenia. W ich towarzystwie można również zdecydować się na okulary przeciwsłoneczne, które często są przeszkodą dla osób noszących okulary korekcyjne. Żeby zacząć nosić soczewki, wystarczy nauczyć się je zakładać – nie dla każdego jest to łatwe, zwłaszcza na początku. Jest jednak z nimi tak, jak ze wszystkim – aby móc korzystać z ich dobrodziejstw, trzeba się po prostu przyzwyczaić. Nowoczesne produkty, takie jak soczewki FreshLook, są tak elastyczne i miękkie, że aplikacja jest bardzo wygodna.

Kolorowe soczewki kontaktowe

Szkła kontaktowe to jednak nie tylko sposób na poprawę widzenia. Podobnie jak okulary o różnych oprawkach, również soczewki mogą stanowić element ozdobny. Dzięki soczewkom FreshLook dostępnym na stronie https://www.twojesoczewki.pl/product-pol-24-FreshLook-ColorBlends-2-szt.html możliwe jest pogłębienie lub nawet zmiana barwy tęczówki oka. Nie ingerują one w jakość widzenia użytkownika, lecz widocznie zmieniają efekt wizualny – w lustrze i w postrzeganiu przez inne osoby. Przy ich pomocy można wydobyć i podkreślić swoje naturalne piękno – sięgnąć po głęboki kolor, jeśli naturalna barwa oka jest jasna i “czegoś jej brakuje”. Można też zupełnie odmienić wizerunek i sprawdzić, jak prezentuje się twarz w zupełnie innym kolorze niż ten, który został podarowany przez naturę.

Soczewki FreshLook – dostępne dla wszystkich

Zmiana koloru oczu jest dostępna nie tylko dla osób, które wymagają korekty widzenia. Wśród soczewek FreshLook znajdują się i takie, dzięki którym osoby bez wady wzroku mogą poeksperymentować. Miesięczne kolorowe soczewki są świetnym urozmaiceniem na imprezę, ale nadają się również do codziennego noszenia. Dzięki wysokiej jakości materiałom można liczyć na komfort noszenia – soczewki przepuszczają tlen i cechują się dużym uwodnieniem. Jeśli kogoś interesuje zmiana koloru na jeden dzień, dobrym wyborem będą jednodniowe soczewki z linii One Day.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here