Ostatnia zabawa na wolności

Ostatnia zabawa na wolności, czyli popularny wieczór kawalerski jest prawdziwą ostatnią imprezą mężczyzny, który podjął decyzję o poślubieniu swojej wybranki. Wieczór kawalerski jest spotkaniem przyjaciół i pożegnaniem stanu wolnego “solenizanta” czyli kawalera, który niebawem stanie się pełnoprawną głową rodziny – mężem i ojcem. Organizacja takiej imprezy nie jest łatwa. To nie tylko oryginalna rozrywka, ale też i prezenty na wieczór kawalerski, które muszą być przede wszystkim zabawne.

Gdzie się bawić podczas wieczoru kawalerskiego?

Wieczór kawalerski organizuje najczęściej drużba (świadek), który jednocześnie jest najbliższym przyjacielem przyszłego Pana Młodego. To on określa miejsce i wymyśla wszelkie atrakcje. Zaproszeni goście zazwyczaj płacą za siebie, natomiast gość honorowy – czyli Pan Młody nie płaci za nic – ani za zabawę, ani za drinki, ani za jedzenie i wszelkie atrakcje, które będą miały miejsce podczas jego święta. Gdzie organizuje się najbardziej popularne wieczory kawalerskie? W pubach, w klubach go-go, ale i na domówkach. Coraz bardziej stają się popularne gry i zabawy takie jak na przykład paintball, guady lub przejażdżka po mieście limuzyną. Wieczór kawalerski nie musi odbywać się w miejscu zamieszkania Pana Młodego, ale powinien nawet być zorganizowany w innym mieście – tu zawsze można pozwolić sobie na więcej. Ok. Gdy wybór miejsca i sposób zabawy świadek już ustalił i wybrał, warto teraz się zastanowić nad prezentami, których wybór może jest i bardzo duży, ale nie zawsze jest bardzo łatwy. Co więc najlepiej kupić Panu Młodemu?

Prezenty na Wieczór Kawalerski – śmiej się do łez

Prezenty powinny być zabawne nawet wtedy, gdy są to przedmioty praktyczne takie jak kubki, czy poduszki lub slipy. Taka rola gości, że tym razem mogą do woli się nabijać z Pana Młodego. Doskonałym prezentem są wszelkie gadżety erotyczne rodem z sex shopu. Może to być na przykład dmuchana lalka, lizaki w kształcie waginy lub piersi. Albo slipki lub na przykład stringi. Przyszłemu Panu Młodemu można podarować zabawny krawat z odpowiednim napisem, elegancką muchę, ale i kulę na łańcuchu czy wesoły kubek z nadrukiem. Te wszystkie drobiazgi są dozwolone. Podobnie jak prezenty w postaci mocnych wrażeń. Takie prezenty na Wieczór Kawalerski choć nie są tanie, stają się coraz bardziej popularne i coraz chętniej są podarowywane. Bywa jednak, że nie będą trafione. Co zrobić z lotem balonem, gdy Pan Młody boi się latać lub po prostu ma lęk wysokości? Podobnie będzie z rejsem jachtem po morzu… A tak się zdarza. Warto wcześniej się zorientować, zanim prezent zostanie zakupiony. Czasem lepiej jest wydać mniej i być pewnym, że druga osoba będzie zadowolona, niż wydać fortunę i zobaczyć zażenowanie na twarzy kumpla. Jest też jedna zasada podczas obdarowywania przyjaciela prezentami – pamiętajmy, że pod żadnym pozorem nie wolno naśmiewać się z jego przyszłej żony. Kumpel może bowiem po prostu się obrazić lub poczuć nieswojo.

Wieczór kawalerski oraz prezenty na wieczór kawalerski powinny być oryginalne, gustowne i przede wszystkim zabawne. Pan Młody musi tę imprezę zapamiętać na całe swoje życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here