Producent przyczep gastronomicznych

Sukces w branży gastronomicznej można osiągnąć na wiele sposób. Jedni decydują się na prowadzenie eleganckiej restauracji, drudzy na bar z domowym jedzeniem a jeszcze inni czerpią zyski z gastronomii niestacjonarnej. Najważniejszą zaletą ostatniego rodzaju działalności jest to, że jesteśmy mobilni i niezależni. Niektórym osobom przyczepy gastronomiczne nie kojarzą się zbyt dobrze. Ale to tylko dlatego, że nie widzieli wyrobów firmy z Solca Kujawskiego. Oferta tego producenta sprawia, że każdy zaczyna się zastanawiać czy aby nie rzucić dotychczasowej pracy i nie spróbować swoich sił w gastronomii.

Jakiego rodzaju pojazdy można zamówić?

Firma BM Grupa specjalizuje się w produkcji przyczep specjalnego przeznaczenia według potrzeb klienta. W ofercie firmy znajdują się:

 • standardowe przyczepy gastronomiczne,
 • przyczepy gastronomiczne nowoczesne lub retro,
 • retro wozy,
 • zabudowy na pojazdach,
 • autobusy (dwupiętrowe) double-decker,
 • pop-up kontenery,
 • rowery I wózki,
 • stoiska gastronomiczne,
 • piaggio,
 • karoca,
 • kontenery do sprzedaży kawy,
 • renowacja starych pojazdów i przyczep.

Warto zatem podkreślić, że firma sprzedaje zarówno w pełni nowe pojazdy, jak również świadczy usługi renowacji starych pojazdów według specjalnych życzeń klienta. Dotychczas wykonane przez firmę projekty pokazują, że przyczepa gastronomiczna może mieć wiele odsłon i stanowić nie lada atrakcję zarówno gastronomiczną, jak i motoryzacyjną.

Co z wyposażeniem przyczepy w sprzęt gastronomiczny?

Współpracując z firmą BM Grupa, można także skorzystać z szerokiego asortymentu wyposażenia. Przyczepy gastronomiczne powinny być wyposażone zgodnie z potrzebami prowadzonego w nich biznesu. W zakres wyposażenia wchodzą urządzenia i sprzęty gastronomiczne oraz meble.

Urządzenia i sprzęty pochodzą od sprawdzonych i znanych producentów stawiających na wysoką jakość swoich wyrobów (na przykład Neumärker). Sprawne przygotowywanie posiłków gwarantuje odpowiednie umeblowanie przyczepy. Meble powinny być wykonane ze stali nierdzewnej i płyty MDF, a w ich zakres powinny wchodzić lady, szafki, półki itp.

Co wchodzi w zakres usług serwisowych?

Do niezakłóconego funkcjonowania przyczep gastronomicznych niezbędny jest ich właściwy serwis (między innymi wymiana części lub materiałów eksploatacyjnych). Taka usługa również jest dostępna w ofercie firmy. 

Ponadto firma świadczy usługi adaptacyjne, modernizacyjne, przebudowy oraz naprawy powypadkowe. Jeśli posiadasz przyczepę gastronomiczną i nie masz pomysłu jak ją zagospodarować, to skontaktuj się z firmą BM Grupa, która przedstawi szereg atrakcyjnych rozwiązań.

Czy można wynająć przyczepę gastronomiczną?

Chcąc prowadzić niestacjonarny biznes gastronomiczny, nie trzeba od razu nabywać pojazdu. Niezłą opcją może być po prostu wynajęcie konkretnego egzemplarza na wybrany okres.

Wynajem przyczepy gastronomicznej to dobre rozwiązanie, dla osób, które nie posiadają znacznych środków finansowych na rozpoczęcie działalności, ale chcących spróbować czy ich wyroby kulinarne zdobędą uznanie konsumentów. Przyczepy gastronomiczne przeznaczone do wynajęcia są wyposażone w odpowiedni do danej działalności sprzęt i posiadają wszelkie atesty i certyfikaty potrzebne do świadczenia usług gastronomicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here