przesyłki kurierskie

Ludzie wysyłając przesyłki najczęściej wybierają Paczkomat, ponieważ jest to sprawdzona opcja. Aż 80 procent ludzi, którzy kupują produkty online wybierają tę formę dostawy. Jest to zasługa przemyślanych działań firmy, która wprowadziła innowacyjne rozwiązania.

Na szczególną uwagę zasługuje aplikacja InPost, dzięki której możemy zdalnie otworzyć skrytkę. Dodatkowo strona internetowa jest niezwykle intuicyjna i dobrze zaprojektowana pod względem graficznym. Warto także zauważyć, że tanie przesyłki kurierskie InPost docierają do odbiorców również w weekendy. W ostatnich latach ludzie coraz częściej decydują się na odbiór przesyłki przy użyciu Paczkomatu zamiast kuriera.

Na stronie https://inpost.pl/wysylam możemy obserwować drogę naszej przesyłki. InPost jest niekwestionowanym liderem w logistycznej branży. Paczkomaty są obecnie rozmieszczone na terenie całego kraju i dlatego nie ma żadnych problemów z odbiorem przesyłki. Na uwagę zasługuje także funkcja Szybkie Nadania, która umożliwia nadanie przesyłki. Zaraz po poczcie polskiej jest to najpopularniejsza firma odpowiadająca za dostawy przesyłek w kraju. Czasami może się zdarzyć sytuacja, że Paczkomaty są przepełnione. Nie ma z tym jednak żadnego problemu, ponieważ wtedy pod paczkomatem stoi kurier w samochodzie dostawczym, który jest dodatkowo specjalnie oznakowany. Swoje dane należy przekazać kurierowi i w ten sposób otrzymamy swoją przesyłkę.

Niezbędne informacje, które musimy podać to przede wszystkim kod odbioru przesyłki oraz numer telefonu. W ostatnich miesiącach jest to bardzo popularne rozwiązanie, ponieważ ludzie zamawiają coraz więcej przesyłek i czasami może zabraknąć miejsca. Mobilny Paczkomat zazwyczaj stoi w pobliżu stacjonarnych Paczkomatów. Jeżeli nie będziesz mógł znaleźć kuriera to wystarczy, że podejdziesz do Paczkomatu stacjonarnego i sprawdzisz w jakim kierunku zwrócona jest strzałka. Pomaga ona określić lokalizację kuriera wydającego paczki. Oczywiście paczka zostanie przeniesiona do Paczkomatu, jeżeli w ciągu dnia zwolni się w nich miejsce.

Paczki są dostarczane do Paczkomatów w określonej kolejności i dlatego nie powinieneś mieć żadnych problemów z odnalezieniem przesyłki. Na swój numer telefonu powinieneś otrzymać wiadomość o godzinie, do której będzie można odebrać paczkę. Taka informacja jest również zawarta w wiadomości e-mail. Warto pamiętać, że przesyłka pobraniowa jest dostarczana wyłącznie do Paczkomatów stacjonarnych. Żeby zapłacić za paczkę możesz użyć swojej karty płatniczej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here