peruka

Każdy z nas pragnie prezentować się atrakcyjnie. Niestety, czasem wiek i choroby powodują, że wygląd się pogarsza – dotyczy to w szczególności włosów, które jako zwierciadło naszego stanu zdrowia, mogą mieć tendencję do nadmiernego wypadania. Jeśli należysz do osób, które dotknięte są problemem łysienia, być może zdecydowałeś się na zakup peruki, która pomoże Ci zredukować stres związany z gwałtownie zmieniającym się wyglądem. Jeśli tak, warto, abyś dowiedział się o nich nieco więcej.

Problemy natury psychologicznej wynikające z braku włosów

Zanim zaczniemy mówić o wyborze peruki, warto krótko poruszyć temat samopoczucia osoby, która cierpi z powodu łysienia. Często ten problem natury estetycznej przekłada się bowiem na funkcjonowanie psychiczne. Może prowadzić do obniżenia poczucia własnej wartości i spowodować, że człowiek zacznie wycofywać się z życia społecznego. Peruka może być więc sposobem na powrót do normalności.

Naturalna peruka to najlepszy wybór

Najlepszym wyborem dla osób pragnących zatuszować rozległe (obejmujące więcej niż 50% powierzchni skóry głowy) problemy estetyczne, są peruki z włosów naturalnych. Warto sięgnąć po te, które oferowane są przez profesjonalny, wyspecjalizowany w tym względzie gabinet Hair Majesty Studio. Dzięki temu zyskasz pewność, że peruka będzie przygotowana z dbałością o szczegóły, co przełoży się na jej naturalny wygląd. Wysokiej jakości peruki z włosów naturalnych pozwalają na odtworzenie dawnej fryzury w sposób niezwykle subtelny i niewyczuwalny. 

Włosy najwyższej jakości: włosy dziewicze

W świecie perukarstwa najlepszym typem są bez wątpienia włosy dziewicze.  Oznacza to, iż nie zostały nigdy ufarbowane, co pozwoliło na zachowanie ich świetnej jakości: są miękkie, dobrze nawilżone, aksamitne w dotyku i pięknie lśniące. Dzięki temu prezentują się doskonale, najbardziej naturalnie odtwarzając fryzurę użytkownika. To idealny wybór dla Ciebie, jeśli cenisz łatwość w pielęgnacji. 

Kolorystyka włosów typu remy

Z kolei dla osób, które lubią ciekawe kolory i nie boją się włosów farbowanych, polecamy “Remy Hair”, czyli wysokiej jakości włosy o naturalnym ułożeniu łusek. W odróżnieniu do włosów dziewiczych, remy są zawsze  farbowane lub rozjaśniane, co oznacza, iż ich stopień nawilżenia jest niższy, a przez to mają i krótszą żywotność. Jednocześnie, zauważyć należy, że to jeden z najpopularniejszych rodzajów włosa, jego ogromną zaletą jest możliwość sprostania nawet najbardziej wymagającym potrzebom w zakresie kolorystyki. Tak lubiane przez wiele pań chłodne blondy to właśnie efekt uzyskany na włosach rozjaśnianych.

Odpowiedni czepek

Skupiając się na jak najlepszym  wyglądzie peruki, nie należy pominąć kluczowych kwestii  wygody jej użytkowania, łatwości zakładania oraz stabilności. Z tego względu Hair Majesty Studio zapewnia swoim Klientom tylko najlepsze, sprawdzone “w bojach” czepki peruk, które wykonane są z w pełni oddychających materiałów, wyposażone w specjalne silikonowe  taśmy, które pozwalają na bardzo dobrą przyczepność  i gwarantują dobre dopasowanie peruki.

Zachęcamy do skorzystania z konsultacji w Hair Majesty Studio, doświadczony ekspert opowie Ci o możliwościach i doradzi, co powinnaś wybrać, aby cieszyć się z nowej peruki. Stawiamy na empatię i indywidualne podejście. Zapraszamy na rozmowę przy kawie. Do zobaczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here