Żyrandole kryształowe do kuchni, jadalni, łazienki – jak sprawić, że będą pasowały do każdego pomieszczenia?

0
3380

Osób, które możemy określić jako typowe ”sroki” zdecydowanie nie brakuje. Szczególnie wśród kobiet (ale nie jest to regułą) często panuje uwielbienie do wszelkich błyskotek. Bez wątpienia takie osoby docenią wyjątkowość i szyk żyrandoli kryształowych. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że oświetlenie w tym stylu wcale nie jest zarezerwowane jedynie na wyjątkowe okazje. Co więcej, możemy je z powodzeniem wykorzystać w KAŻDYM pomieszczeniu naszego domu. Jak tego dokonać?

Żyrandole kryształowe do każdego pomieszczenia?

Kryształy od wieków wzbudzały i nadal wzbudzają zachwyt w niemal każdej osobie, która tylko na nie spojrzy. Jak wiadomo, nie zawsze mamy okazję obcować z prawdziwymi, szlachetnymi kamieniami. Jednak to nic straconego. Sporym uznaniem cieszą się bowiem kryształki wykonane ze szkła. Przystępna cena takiego oświetlenia pozwala nam na umieszczenie żyrandola kryształowego nawet w każdym pomieszczeniu.

No tak… ale czy taka elegancja przystoi łazience, przedpokojowi albo kuchni? Oczywiście, że tak! Jeśli tylko uwielbiamy żyrandole do pokoju, które dosłownie błyszczą i kusi nas, aby styl glamour obejmował cały nasz dom, a nie tylko salon czy jadalnię, to warto, abyśmy byli nieco bardziej otwarci w kwestii aranżacji wnętrz!

Żyrandole kryształowe do łazienki

Kryształy w łazience?! Jak najbardziej! Nie bójmy się powiesić w tym pomieszczeniu żyrandola. Będzie się on świetnie komponował z czernią i bielą w naszej łazience. Do tego warto zdecydować się na wannę zamiast prysznica. Wtedy będziemy mogli zdecydowanie dłużej podziwiać piękno naszego żyrandola kryształowego podczas kąpieli. Dobrym dodatkiem oświetleniowym w łazience glamour będą także kinkiety kryształowe. Dzięki nim możemy oświetlić strefę przy lustrze. Będą się one więc nie tylko świetnie prezentowały, ale i wspomogą nas w codziennych czynnością swoją funkcjonalnością.

Żyrandole kryształowe w kuchni

Kuchnia glamour to równie popularny temat, jak i salon, czy jadalnia w tym stylu. Zbyt często traktujemy to pomieszczenie jak miejsce, które jedynie ma być przystosowane do sprawnego przyrządzania posiłków. Jeśli salon jest sercem domu, to kuchnia jest jego mózgiem, to tutaj powstają inspiracje, tworzą się pomysły na posiłki i wspólnie spędzony czas. Jeśli samo otoczenie jest równie inspirujące, to mamy pewność, że w naszej rodzinie nigdy nie będzie nudno. Dlatego warto zawiesić w kuchni żyrandol z kryształkami. Tym bardziej, że dobierając do niego odpowiednie dodatki, z łatwością zdobędziemy kryształowe solniczki, pieprzniczki i inne niezbędne elementy wyposażenia kuchni. Znajdzie się również miejsce na kinkiety kryształowe. Najlepiej jeśli umiejscowimy je nad blatami. Będą się świetnie prezentowały i spełnią swoją funkcję oświetlenia pomocniczego.

Żyrandole kryształowe w jadalni

Wybranie okazałego żyrandola do pokoju takiego, jakim jest jadalnia, chyba już nikogo nie dziwi. To pomieszczenie aż prosi o mocny i elegancki akcent w postaci pięknego oświetlenia. Śmiało możemy również w jadalni glamour umiejscowić kinkiety kryształowe. Będą one oświetleniem dodatkowym, które przyczyni się do powstania wyjątkowej atmosfery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here