body niemowlęce

W szafie twojego maluszka po prostu musi pojawić się body. A najlepiej by było, gdybyś od razu kupiła mu przynajmniej dwa czy trzy takie zestawy. Body dla niemowląt występują w końcu w różnych wariantach. Niektóre zawierają króciutkie rękawki i sprawdzają się znakomicie podczas upalnej pory letniej, inne z kolei wyposażane są w klasycznie długie rękawy, dzięki czemu skutecznie chronią dziecięcą skórę przed zimnem podczas chłodniejszych dni. Takie body na pewno ma sporo zalet. Jest jednym z bardziej uniwersalnych elementów dziecięcej garderoby, który możesz zawsze dopasować w taki sposób do swojego maluszka, by było mu w nim wygodnie i swobodnie.

Zwróć jednak szczególną uwagę na sposób zapięcia body. Na pewno chcesz przecież w razie czego z łatwością ściągnąć je z ciała maluszka i później równie szybko mu je z powrotem założyć. Wysoką funkcjonalnością charakteryzuje się body, które zapina się na ramieniu. Wyposażone w dwa zatrzaski zawsze daje się łatwo ściągnąć i ponownie założyć. Takie bawełniane body dla noworodka 56 będzie wprost idealne. Jeżeli już zdecydujesz się na dokładnie ten model ubranka, zwróć jeszcze uwagę na to, z jakiego materiału wykonano dołączone do niego zatrzaski. Nie powinny być one plastikowe, a raczej metalowe.

W sklepach nie brakuje też body, które zapina się tuż pod szyjką. Przeważnie zatrzaski umieszczane są w nich gdzieś w okolicach kołnierzyka. Takie body co prawda nie sprawdzi się zbyt dobrze na co dzień, ale mimo wszystko warto je mieć, by wykorzystać je podczas tych specjalnych i szczególnych okazji. W strój zdobiony kołnierzykiem możesz ubrać swoje dziecko np. na wigilię. Jeżeli jednak zobaczysz, że jest mu w nim niewygodnie, w żadnym wypadku nie zmuszaj go ponownie do noszenia niekomfortowego dla niego ubranka.

Teraz raczej już wiesz, jak wybrać body niemowlęce, więc możesz od razu ruszać na zakupy do sklepów. A jeśli nie masz na nie siły, szukaj dziecięcych ubranek w Internecie. Tam też znajdziesz ich mnóstwo i to w bardzo atrakcyjnych cenach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here