Jakie funkcje i możliwości ma nowoczesna telewizja

Do niedawna siedzenie przed telewizorem oznaczało przerzucanie kanałów i wylegiwanie się na kanapie.

Obecnie nowoczesna telewizja może wyglądać zupełnie inaczej! Dowiedz się, jakie funkcje i możliwości może mieć nowoczesny pakiet telewizyjny.

Możliwość nagrywania

Zaczynamy od opisu tej najbardziej podstawowej funkcji, która pojawia się w bardzo wielu różnych ofertach telewizji. Możliwość nagrywania programów jest bardzo wygodna, ponieważ pozwala na obejrzenie programów i filmów, które przegapiłeś. HIWAY TV od INEA pozwala na nagrywanie nawet dwóch programów naraz i przechowywanie ich przez co najmniej 90 dni! Na dodatek możesz odtworzyć wybrany program, który był nadawany 7 dni wcześniej.

Możliwość przesunięcia od początku

Podczas skakania po kanałach trafiłeś na program, który cię zaciekawił? Dzięki opcjom nowoczesnej telewizji możesz wrócić do początku i obejrzeć go w całości! To bardzo przydatne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu nic nie przegapisz, dlatego warto sprawdzić, czy telewizja, którą chcesz kupić, ma właśnie taką opcję.

Wyższa jakość oglądania

Dzięki najnowocześniejszym funkcjom możesz oglądać programy w jakości 4K, czyli najwyższej obecnie możliwej. Dobra jakość obrazu sprawia, że oglądanie filmu jest prawdziwą przyjemnością. Wiele telewizji pozwala na wyświetlanie w tej jakości także filmów z platformy YouTube lub VOD. To jedno z rozwiązań, które najbardziej zasługują na uwagę, jeśli jesteś zapalonym kinomanem i lubisz rozkoszować się obrazem, jakość 4K jest dla ciebie naprawdę konieczna.

VOD, czyli możliwość wypożyczania filmów

Telewizja może oferować ci także serwis VOD, czyli możliwość wypożyczania filmów bez ruszania się z domu. Dzięki temu masz dostęp do kinowych hitów. Najczęściej usługi VOD są dodatkowo płatne, ale wykupienie pojedynczego filmu nie jest wcale drogie. To zwykle kilka złotych, za które możesz obejrzeć największe przeboje ostatniego czasu, które jeszcze długo nie pojawią się w programie telewizyjnym. To się naprawdę opłaca!

Opcje multiroom

Multiroom to opcja, która pozwala w ramach jednego abonamentu telewizyjnego oglądać telewizję na kilku telewizorach w domu. Więcej – to opcja, która pozwala na oglądanie różnych programów. To może oznaczać koniec bitwy o pilota w rodzinie! Naprawdę warto wziąć pod uwagę to rozwiązanie, przydaje się właśnie w przypadku dużych rodzin.

Możliwość personalizacji i utworzenia profilu

A gdyby tak telewizja umożliwiała ci stworzenie profilu i spersonalizowanie ustawień tak, byś otrzymywał propozycje programów i filmów, które mogą ci się spodobać? To jest oczywiście możliwe! Wiele telewizji pozwala na stworzenie profilu oglądającego i specjalne algorytmy przygotowują propozycje, które mogą ci się spodobać.

Nowoczesna telewizja to interaktywna telewizja. Nie oznacza już tylko oglądania tego, co akurat leci na najbardziej popularnych kanałach. Nowoczesna telewizja daje większą możliwość wyboru. To naprawdę atrakcyjna opcja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here