Pistolety Nerf – dla małego i dużego

0
4773

Każdy chłopiec kiedyś bawił się w wojnę, policjanta, czy kowboja. Pistolety Nerf umożliwiają urealnienie tej zabawy. Co istotne, zabawka jest świetna dla małych chłopców, nastolatków, ale również ojców, którzy chętnie uczestniczą w zabawach swoich synów. Nerf to prawdziwy hit odkąd pojawiły się na rynku. Nic dziwnego, pistolety są świetnie wykonane i dostarczają wiele rozrywki. W ofercie jest wiele modeli i zestawów, które przypadną każdemu amatorowi strzelania do gustu.

Wyrzutnia na wodę Nerf

Lany poniedziałek z pewnością będzie udany z takim wyposażeniem. Nerf Super Soaker to jednak wyrzutnia, która sprawdzi się nie tylko w to mokre święto. Pistolety Nerf, takie jak np. https://damizabawki.pl/ser-pol-72-Nerf.html to idealna zabawka zarówno dla chłopca, jak i nastolatka. Jednak z pewnością cała rodzina, niezależnie od płci byłaby zadowolona z wodnej bitwy w ogrodzie. Umożliwia to właśnie wspomniana wodna wyrzutnia, która posiada zbiornik wody o pojemności aż 1,4 litra.

Zestaw prawdziwego snajpera

Zestaw Nerf N-Strike Modulus to prawdziwy zestaw snajpera. W zestawie znajdziemy długą lufę, która ułatwia celowanie, precyzyjny celownik stylizowany na snajperski oraz składany dwójnóg. Wystarczy tylko naładować pistolet Nerf odpowiednimi nabojami, które można dokupić oddzielnie i cieszyć się zabawą w wojnę, czy celować do puszek. Taka zabawa z pewnością nauczy dziecko refleksu i precyzyjności. Dobra koordynacja ręka-oko również poprzez zabawę jest rozwijana.

Wyrzutnia Fang QS-4 z zestawem celów

Świetny zestaw na prezent urodzinowy, czy na święta. Nie są to zwykłe pistolety Nerf to prawdziwa wyrzutnia z zestawem aż czterech celów, do których można strzelać. Wygodna konstrukcja i osiem strzałek na wyposażeniu zapewniają komfort zabawy. Jednocześnie rodzice z pewnością zwrócą uwagę na to, że pistolet Nerf wykonany jest z bezpiecznego plastiku, toteż nie szkodzi dzieciom.

12 strzałek i wyrzutnia Cobra RC-6

Jeżeli dziecku nie zależy na celach, bo np. chce strzelać do swoich figurek akcji w pokoju, a woli większą ilość strzałek to idealny będzie zestaw wyrzutnia Cobra RC-6 z dwunastoma strzałkami. Poręczna i solidna wyrzutnia z pewnością przypadnie do gustu każdemu młodemu strzelcowi. Podobnie jak każdy pistolet Nerf jest wykonana ze szczególną dbałością o szczegóły, aby jak najbardziej oddawać realizm broni i zapewnić dobrą zabawę.

Nerf Wyrzutnia N-Strike Battlescout ICS-10

Jeden z najlepiej sprzedających się modeli. Najpopularniejsza, elitarna wyrzutnia N-Strike Battlescout ICS-10 podbiła serca zarówno synów, jak i ojców. Zabawka jest odpowiednia dla dzieci od ósmego roku życia. Charakteryzuje ją fakt, że dobrze leży w ręce, jest wygodna w użytkowaniu, a w zestawie znajdziemy 10 strzałek. Odczepiana podpórka i wsuwany magazynek, czy można liczyć na jeszcze większy realizm. Pistolety Nerf to z pewnością zabawka na lata, która szybko się nie znudzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here