Telefon na kartę

Święta coraz bliżej. Zastanawiasz się co kupić na prezent swojemu dziecku? Czy ma to być kolejna zabawka? A może, jeśli dziecko jest już wystarczająco duże, kupisz mu telefon na kartę w prezencie?

Kupno telefonu na kartę Orange jako prezent świąteczny dla dziecka to świetny pomysł. Jeśli to będzie jego pierwszy telefon, to na pewno tym bardziej się ucieszy. W dzisiejszych czasach dzieci dość szybko chcą mieć telefon. Poza tym dzięki temu rodzice mogą mieć z nimi stały kontakt. Dzięki telefonowi na kartę łatwiej kontrolować koszty i nauczyć dziecko odpowiedzialności i rozsądnego korzystania z telefonu. Dlaczego dziecku warto kupić telefon na kartę i jaki model urządzenia wybrać?

Telefon na kartę dla dziecka

Telefon na kartę to lepsza kontrola kosztów. Dzięki niemu dziecko nauczy się jak kontrolować wydatki i jak korzystać z telefonu, by nie mieć pustego konta. Takie rozwiązanie zabezpiecza też rodziców przed nadmiernymi kosztami. Poza tym konto można wygodnie doładować przez internet i przy okazji zgarnąć dodatkowe bonusy. Takie doładowanie może robić rodzic lub samo dziecko, jeśli jest wystarczająco duże. Można także pomyśleć o włączeniu usługi Autodoładowania i nie musieć pamiętać o doładowaniu. Jaki model urządzenia wybrać, by nie był zbyt drogi, ale także spełniał oczekiwania dziecka?

Polecane modele telefonów dla dziecka

Kwestie istotne dla rodzica przy wyborze telefonu to przede wszystkim cena, wytrzymałość oraz pojemna bateria. A dla dziecka: wydajność, dobry procesor, wyświetlacz i aparat, szybka łączność i atrakcyjny wygląd. Czy da się to wszystko pogodzić? Oczywiście.

Pierwszy z polecanych modeli to Huawei Y5 2019, który kosztuje 500 zł. Jest bardzo wydajny, ma odporną na zarysowania obudowę i filtr chroniący oczy. Jest wyposażony w tylny i przedni aparat, ma dobra pamięć i pojemną baterię.

Kolejny model w cenie do 500 zł to Xiaomi Redmi 6A. Jest prosty w obsłudze, wydajny i ma dobry procesor. Poza tym jest energooszczędny i ma pojemną baterię. Ma przedni i tylny aparat.

Ostatni polecany model jest trochę droższy – kosztuje 1000 zł i jest to Samsung Galaxy A20e. Ten model sprawdzi się w przypadku starszego dziecka. Jest wydajny, ma dobrą baterię, tylny i przedni aparat i jako jedyny z tej trójki ma łączność NFC pozwalającą na szybkie wysyłanie plików na niewielkie odległości i ułatwiającą łączność z bezprzewodowymi słuchawkami i głośnikiem. Jest zatem idealny do słuchania muzyki.

Więcej na temat telefonu na kartę dla dziecka przeczytasz na stronie operatora: https://doladowania.orange.pl/oferta/telefon-dla-dziecka-na-karte-jakie-koszty/.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here